HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Veletrh střech, dřeva a nářadí v Praze – poradenství od odborníků zdarma

Navštivte ve dnech 3.–5. 3. 2022 soubor veletrhů pro střechy, stavbu a úspory energií Střechy Praha 2022, který se koná v PVA EXPO Praha Letňany společně s Festivalem dřeva a nářadí. Těšit se můžete na bohatý program i soutěže o hodnotné ceny. Přeci jen, kdo by nechtěl vyhrát střechu na rodinný dům?


Veletrh Střechy Praha 2022

Na co všechno se můžete těšit?

Čeká Vás bohatá nabídka střešních materiálů, solárních systémů, velký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily, inspirativní praktické ukázky a další zajímavosti. Na souběžných akcích For Pasiv, For Wood a For Therm uvidíte přehlídku dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění.

Poradenství od odborníků zdarma

Jak postupovat při opravě střechy či rekonstrukci domu? Jak zamezit tepelným ztrátám budovy? Jak si vybrat realizační firmu? Jak čistit fasády? Jak využít střechu a energii ze slunce? Jak získat dotaci? Využijte poradenství zdarma u nezávislých odborníků ve Stavebním poradenském centru po celou dobu veletrhu. Přijďte a vyhrajte hodnotné ceny v podobě kvalitního nářadí a dokonce i střechy na rodinný dům

Vstupenky na veletrh Střechy Praha

Přijďte a vyhrajte hodnotné ceny v podobě kvalitního nářadí a dokonce i střechy na rodinný dům! Poukaz na zlevněnou vstupenku v hodnotě 100 Kč najdete na webu veletrhu.

Obecné informace o veletrhu Střechy Praha 2022

KDY: 3.–5. 3. 2022, čt, pá 10-18 h, so 10-17 h
KDE: PVA EXPO Praha Letňany, Beranových 667, Praha 9


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
25.02.2022

Photocredit: Střechy Praha

1