HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Veletrh úspor v Ostravě poradí, jak letos topit, šetřit a stavět. Vstupenka zdarma

Ve dnech 7.–8. října 2022 budou prostory Trojhalí Karolina v Ostravě sloužit jako výstavní a poradenské fórum pro všechny, kdo přemýšlejí nad úsporami energie, výměnou topení za úspornější variantu, mají v plánu rekonstrukci stávajícího bydlení nebo se chystají stavět. Akce pod názvem Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie je po několika letech návratem stavební výstavy do Ostravy a Moravskoslezského kraje.


Veletrh úspor poradí, jak letos topit, šetřit a stavět

Na co se můžete těšit?

Více než 60 vystavovatelů představí návštěvníkům celé spektrum výrobků a služeb stavebního oboru. Nebude chybět nabídka stavebních materiálů, nejvíce zastoupená bude
oblast topení – tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární vytápění a další. Široká je i nabídka firem, nabízející různé druhy izolací, rekuperaci a další cesty, jak uspořit na topení.

Proč se účastnit veletrhu?

Je často obtížné se zorientovat v protichůdné spleti obecných informací na internetu. Na veletrhu úspor budou mít návštěvníci příležitost zeptat se řady odborníků, specialistů a majitelů firem na to, co konkrétně potřebují pro zajištění tepla, energií a stavby pro svoje potřeby.

Nová zelená úsporám

Kromě výstavních expozic je připraven i pestrý přednáškový doprovodný program pro širokou veřejnost. Zazní zde témata jako dotační programy Nová zelená úsporám a Dešťovka, tepelná čerpadla, fotovoltaika, rekuperace a snížení nákladů na topení, přírodní nízkonákladové stavění, ale i geopatogenní zóny a Feng Shui ve stavebnictví.

Přišel – viděl – ušetřil

To je pozvánka pořádající veletržní správy Omnis Olomouc na Veletrh úspor – Stavba, teplo, energie do Ostravy 7.–8. října v Trojhalí Karolina.

Vstupenka zdarma ke stažení

Dřevostavitel jakožto mediální partner tohoto veletrhu nabízí svým čtenářům vstupenku na veletrh úspor v Ostravě zcela ZDARMA. Stáhněte si volnou vstupenku zde.

Důležité informace:

Datum konání:        7.–8. října 2022
Dny v týdnu:            pátek, sobota
Místo konání:          Trojhalí Karolina, K Trojhalí 3361/5, Ostrava
Vstupné:                  plné 50,- Kč, zlevněné 30,- Kč
Otevírací hodiny:     pátek 9:00–18:00, sobota 9:00–17:00

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
26.09.2022

Photocredit: Omnis

3