HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Typové domy

Hlavní výhoda typových domů spočívá v tom, že jsou levnější, rychle postavené a mají skvěle promyšlený půdorys, který vyhovuje většině rodin a běžnému chodu domácnosti. Velikosti i umístění místností jsou optimalizované pro jejich účel a zároveň se myslí i na finanční stránku věci. Typové domy tak můžou být skvělým praktickým i ekonomickým řešením nového bydlení. Vyberte si z některých oblíbených českých typových dřevostaveb. Porovnejte si jejich půdorysy i ceny a prohlédněte si pro inspiraci, jak vypadají už hotové a zrealizované domy.

Rodinný bungalov (4kk) může stát na vašem pozemku do tří týdnů. Samotná stavba je hotova za pár hodin
Každá technologická přestávka znamená pro stavebníka velké náklady, které si jednoduše nemůže dovolit. Rodiny tak mnohdy nedokážou dokončit výstavbu a musí ji odložit na neurčito.

Moderní patrový dům (117 m2) se hodí i do starší zástavby. Bydlení pro 4–5 členné rodiny za dostupnou cenu
Nový patrový dům 5+kk s plochou 117 m2 nabízí 4 ložnice, 2 koupelny a nanejvýš prostornou obytnou místnost. Známe cenu i půdorys.

Prostorný dům (3+kk) je lákadlem pro starší páry a menší rodiny. Má velkou spíž a solidní cenu
Moderní bungalov může stát i na menších pozemcích, jelikož vyniká skromnou zastavěnou plochou. A nejen na koupi pozemku lze ušetřit. Cena domu na klíč láká potenciální zájemce.

Nový bungalov nabírá na popularitě. Díky malé zastavěné ploše ušetří rodiny na ceně pozemku
Díky malé zastavené ploše domu můžete investovat do menšího a levnějšího pozemku, a ušetřit tak statisíce korun. Jaká je finální cena?

Nafukovací bungalov od velikosti 2kk až po 4kk oslovil veřejnost příznivou cenou
Je oblíbený nejen svým tvarem do L, zastřešenou terasou nebo odhalenými trámy v interiéru, ale především příznivou cenou, na kterou dosáhnou i mladé páry.

Rodinný dům 4kk se základovou deskou v ceně? Výhodné řešení zaujalo veřejnost
V tomto případě je konečná cena opravdu konečnou cenou. Nebo se vám alespoň rozpočet na výstavbu nenavýší o půl milionu, který byste museli investovat do základové desky. Z moderního bungalovu se tak stává cenově dostupné bydlení pro čtyřčlennou rodinu.

Moderní dům za 1,7 mil. si oblíbili mladí i senioři. Překvapil cenově dostupný luxus
S hledáním nového domova za rozumnou cenu se potýkají převážně mladé páry, které chtějí odejít z nájmu a bydlet ve vlastním. Obdobně na tom jsou i starší manželské dvojice. Nový moderní dům je možným řešením.

Rodinný dům 4kk na klíč za 3,6 mil. Součástí je dřevěná terasa a garážový přístřešek
Výběr ideálního bydlení není jednoduchý úkol. Dům musí splnit nejen dispoziční požadavky, ale i specifické nároky budoucích majitelů.

Rodinný dům za 3,3 mil. na klíč boduje u mladých rodin – aktuální cena leden 2024
Mladé rodiny i starší manželské páry si oblíbily moderní variantu tohoto typového projektu. Hlavní dominantou domu je vzdušný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého přímo uvidíte do zahrady.

Rodinný dům s garáží překvapil cenou. Do garáže zaparkujete auto i babičku
Rodinný dům se 173 m2 má opravdu strategické rozmístění pokojů. Dispozice patrové dřevostavby nabízí mnoho vychytávek. Lze ji např. upravit podle počtu členů domácnosti nebo také podle velikosti vašeho pozemku.

Moderní dům s terasou si mohou dovolit i čtyřčlenné rodiny. Ve variantě na klíč stojí 3,7 mil.
Cenově výhodný bungalov si oblíbily převážně 3–4 členné rodiny. Nejvíce si vychvalují zakomponování zastřešené venkovní terasy do obdélníkového tvaru domu, která je přístupná z obývacího pokoje, jídelny i kuchyně.

Bungalov 4+kk ideální pro rodinu se dvěma dětmi – 103 m2 za cenu městského bytu
Bungalov 4+kk je populární volbou rodin se dvěma dětmi. Chytrá dispozice dělí dům na soukromou a společnou část.

2+kk za cenu garsonky – moderní bungalov zaujme dispozicí i technologiemi
Úžasný bungalov 2+kk poskytne dostatek klidu pro menší rodinu, která touží po novém domě nebo letním sídle. Dispozice domu je malá, ale velmi šikovně vyřešená.
další články »« předchozí


NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů