HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HK-Dřestav s.r.o.

Firma HK Dřestav montuje dřevostavby, dřevěné obklady, palubky, podlahy. Nabízí i krovy vázané a vazníkové, případně kompletní střechy na klíč.

HK-Dřestav s.r.o.
Doublovičky 11, 264 01 Sedlčany

Telefon: 800 606 505
E-mail: info@drestav.cz
Web: www.drestav.cz
GPS: 49.60103300,14.48273050

navigovat
4.2 z 5

Ověřené reference firmy HK-Dřestav


Firma HK-Dřestav s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Milevsko.


Rok 2012, zahajuje HK Dřestav účastí na několika významných výstavách dřevostaveb. Výrobní kapacita pro tento rok je 80 domů. Počet montážních part je nyní 7. Certifikovaná skladba konstrukce se stává samozřejmostí. Po několikaleté dobře odvedené práci máme řadu referenčních staveb po celé České republice.

Firma HK Dřestav společnost s ručením omezeným vznikla jako nástupce firmy tesařství Kubín, jež byla založena roku 1992 jednatelem, panem Zdeňkem Kubínem a od počátku se věnovala stavbám na bázi dřeva. Firma sídlí v Doublovičkách u Sedlčan ve Středních Čechách.

Rok 2010 jsme začali v nové výrobní hale, která nám umožnila zvýšení výrobní kapacity a rozšíření technologie výroby. Výrobní kapacita pro rok 2010 je 60 rodinných domů. Počet zaměstnanců je do třiceti, s tím, že jsou vytvořeny 4 montážní a výrobní party, které se střídají. Stavíme v České republice i v zahraničí, výrobní program tvoří převážně rodinné domy a chaty.

Ve spolupráci se podílíme i na stavbách občanské vybavenosti, máme za sebou úspěšné realizace penzionů a speciálních staveb jako jsou jízdárny, obchodní centra. Hlavním a nosným programem však jsou a budou rodinné domy.Vzorové domy HK-Dřestav s.r.o.NAVŠTÍVIT


Vaše recenze firmy HK-Dřestav s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA