HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

HK-Dřestav s.r.o.

Firma HK Dřestav montuje dřevostavby, dřevěné obklady, palubky, podlahy. Nabízí i krovy vázané a vazníkové, případně kompletní střechy na klíč.

HK-Dřestav s.r.o.

Doublovičky 11, 264 01 Sedlčany, CZ

Telefon: 800 606 505
E-mail: info@drestav.cz
Web: drestav.cz/
GPS: 49.60103300,14.48273050

navigovat
4.2 z 5

Zkušenosti s firmou HK-Dřestav

Navštívili jsme domy, které postavila firma HK-Dřestav a zeptali jsme se majitelů:

Stavební povolení měli vyřízené za 3 dny. Kristýna s Patrikem už bydlí ve svém novém domě u Pardubic
Mladí manželé si nedaleko Pardubic našli dokonalý pozemek za výbornou cenu. Byl v tom však háček. Ohledně jeho stavu nebyli k majitelům realitní makléři zcela upřímní. Parcela o velikosti 850 m2 měla nedostatky, o kterých pomlčeli.

Dům si vybrali na dovolené. Pan Míra splnil své paní velký sen
Míra a Martina si nechali postavit typový bungalov 4+kk s garážovým stáním a splnili si tím svůj sen. Proč to všechno odstartovala jejich dovolená a co si doporučují u stavby domu pohlídat?

Šatna jako v hollywoodském filmu a bazén se slanou vodou: dokonalá dřevostavba Ivany a Petry
Ivana a Petra si postavily krásnou patrovou dřevostavbu u Příbrami. Přečtěte si zajímavý rozhovor a prohlédněte si bohatou fotogalerii.

Dřevostavba podle typového projektu – virtuální návštěva s 360° videem
Navštivte s námi dřevostavbu s difuzně otevřenou skladbou stěny, kterou si majitelé nechali postalit v okolí Prahy. Pomocí 360° kamery se můžete rozhlédnout do celého prostoru. Zkuste to!

Jitka: Po bydlení ve dvou zděných domech jsem si na stáří postavila dřevostavbu
Přinášíme vám rozhovor s paní Jitkou, která si po dvou zděných domech postavila na aktivní stáří dřevostavbu. Jak se jí v ní žije?

Bungalov pro velkou rodinu – zvenku tradiční, uvnitř inteligentní
Navštívili jsme nově postavený prostorný bungalov 5+kk pro početnou rodinu ve středních Čechách. Jeho vzhled je tradiční, uvnitř však překvapí moderními technologiemi. Přečtěte si rozhovor s majiteli – Lucií a Markem.

Dřevostavba z katalogu vytvořila útulný domov mladé rodině. Jak se v ní žije?
Jak probíhá stavba dřevostavby na klíč podle typového projektu? Navštívili jsme dům Beáty a Martina, kteří nám prozradili všechny detaily. Podívejte se na jejich dům zblízka.


Firma HK-Dřestav s.r.o. sídlí v obci Milevsko a nejčastěji staví dřevostavby v Jihočeském kraji.


Rok 2012, zahajuje HK Dřestav účastí na několika významných výstavách dřevostaveb. Výrobní kapacita pro tento rok je 80 domů. Počet montážních part je nyní 7. Certifikovaná skladba konstrukce se stává samozřejmostí. Po několikaleté dobře odvedené práci máme řadu referenčních staveb po celé České republice.

Firma HK Dřestav společnost s ručením omezeným vznikla jako nástupce firmy tesařství Kubín, jež byla založena roku 1992 jednatelem, panem Zdeňkem Kubínem a od počátku se věnovala stavbám na bázi dřeva. Firma sídlí v Doublovičkách u Sedlčan ve Středních Čechách.

Rok 2010 jsme začali v nové výrobní hale, která nám umožnila zvýšení výrobní kapacity a rozšíření technologie výroby. Výrobní kapacita pro rok 2010 je 60 rodinných domů. Počet zaměstnanců je do třiceti, s tím, že jsou vytvořeny 4 montážní a výrobní party, které se střídají. Stavíme v České republice i v zahraničí, výrobní program tvoří převážně rodinné domy a chaty.

Ve spolupráci se podílíme i na stavbách občanské vybavenosti, máme za sebou úspěšné realizace penzionů a speciálních staveb jako jsou jízdárny, obchodní centra. Hlavním a nosným programem však jsou a budou rodinné domy.Vzorové domy HK-Dřestav

Kliknutím si rezervujte návštěvu ve vybraném vzorovém domě.


Reference postavených domů HK-Dřestav

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou HK-Dřestav s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů