HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

TAURUSHAUS s.r.o.

Firma TAURUSHAUS nabízí projekci a realizaci moderních nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Zakládá si především na kvalitě a prvotřídních materiálech.

TAURUSHAUS s.r.o.
Za Hotelem 205, 251 01 Praha

Telefon: +420777697155
E-mail: janovsky@taurushaus.cz
Web: www.taurushaus.cz
GPS: 49.99882630,14.70263240

navigovat
4.6 z 5

Ověřené reference firmy TAURUSHAUS s.r.o.


Firma TAURUSHAUS s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Říčany.


Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. Na prvním místě je pro nás kvalita a používáme pouze ověřené materiály, čemuž odpovídají i velmi vysoko nastavené standardy našich dřevostaveb.

U návrhu dřevostavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše projekční kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz.

Zkušenosti, vztah ke dřevu a individuální přístup ke každému nám pomáhají vždy dosáhnout vysokého standardu u našich dřevostaveb a spokojenosti zákazníka.

Vaše recenze firmy TAURUSHAUS s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA