HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

TAURUSHAUS s.r.o.

Firma TAURUSHAUS nabízí projekci a realizaci moderních nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Zakládá si především na kvalitě a prvotřídních materiálech.

TAURUSHAUS s.r.o.

Komerční 545, 251 01 Nupaky, CZ

Telefon: +420777697155
E-mail: janovsky@taurushaus.cz
Web: www.taurushaus.cz
GPS: 49.98617430,14.60083440

navigovat
4.5 z 5

Zkušenosti s firmou TAURUSHAUS s.r.o.

Navštívili jsme domy, které postavila firma TAURUSHAUS s.r.o. a zeptali jsme se majitelů:

Manželé na Plzeňsku se podělili o svůj příběh se stavbou rodinného domu v době největšího zdražování stavebních materiálů
Marek s Lucií do toho šli po hlavě. Poté, co narazili na zlatý důl pozemků, hledali spolehlivou stavební firmu, která by jim postavila rodinný dům. Navštívili jsme je u Plzně a popovídali si o tom, na jakém zásadním kroku se nedokázali shodnout se svými sousedy nebo proč zavrhli tepelné čerpadlo. Navíc jsme získali i referenci z první ruky na stavební společnost Taurushaus.

O stavbě domu rozhodla cena, říká majitelka moderní dřevostavby u Písku
Mladý pár si postavil moderní bungalov o dispozici 4+kk u Písku. Přečtěte si, jaké komplikace je od začátku provázely a jak si s nimi poradili.


Firma TAURUSHAUS s.r.o. sídlí v obci Říčany a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. Na prvním místě je pro nás kvalita a používáme pouze ověřené materiály, čemuž odpovídají i velmi vysoko nastavené standardy našich dřevostaveb.

U návrhu dřevostavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníkovi vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše projekční kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz.

Zkušenosti, vztah ke dřevu a individuální přístup ke každému nám pomáhají vždy dosáhnout vysokého standardu u našich dřevostaveb a spokojenosti zákazníka.

Katalog domů TAURUSHAUS s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou TAURUSHAUS s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů