HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Masivní dřevěné podlahy

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Palubky 28 x 146 x 4200 severská borovice kvalita B
257,- Kč
více informací →
24x146x4000 selský profil smrk bez zadních drážek kvalita AB
355,- Kč
více informací →
27 x 146 x 2000 mm
112,- Kč
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Masivní dřevěné podlahy jsou čím dál populárnější

Masivní dřevěné podlahy jsou vysoce kvalitní a vysoce trvanlivé druhy podlahových krytin, které jsou vyrobeny z masivního dřeva. Takové podlahy jsou vysoce odolné a zaručují vám dlouhou životnost. Podlahy z masivního dřeva jsou také krásné a elegantní a můžete si vybrat z různých druhů dřeva, které se dobře hodí ke vašemu interiéru.

Také mají schopnost zvýšit hodnotu domu a dodat mu elegantní vzhled. Kromě toho jsou tyto podlahy snadno udržovatelné a můžete je jednoduše čistit, aby vždy vypadaly skvěle.

Masivní dřevěné podlahy jsou velmi odolné, trvanlivé a estetické. Tvoří se z lamel nebo prken velkého rozměru, které jsou uloženy na deskách z tvrdého dřeva, nebo se mohou vyrobit z jednoho kusu dřeva. Masivní dřevěné podlahy mají vysokou odolnost proti poškození, takže je možné je použít v téměř jakémkoli prostředí. Tyto podlahy jsou obvykle vybaveny voskovou nebo olejovou úpravou, aby se zvýšila jejich odolnost a trvanlivost.

Masivní dřevěné podlahy obvykle trvají mnohem déle než podlahy vyrobené z jiných materiálů, což je důvod, proč jsou tak oblíbené. Pokud je správně instalováno a údržbou, může masivní dřevěná podlaha vydržet i 100 let nebo více. Masivní dřevěné podlahy jsou k dispozici v různých odstínech dřeva a tvarů, což umožňuje vytvoření unikátního designu.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů masivní dřevěné podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti masivními dřevěnými podlahami:

Masivní dřevěné podlahy - výběr TOP modelů