HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Dřevěná podlaha do pergoly

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Sibiřský modřín, terasová palubka, 28x120mm
111,- Kč
více informací →
Profi 23x138x4000, Teak
více informací →
PROFI 23x138x4000, Oak
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Dřevěná podlaha je skvělým řešením pro vaši pergolu

Nabízí trvanlivost, přírodní estetiku a flexibilitu v desítkách odstínů, vzorů a textur. Podlaha v pergole je snadno udržovatelná a odolná vůči počasí. Dřevěná podlaha se vybírá podle druhu dřeva, který se počítá s tím, že jeho trvanlivost je ovlivněna intenzitou působením vnějších vlivů.

Nejčastěji se používají tvrdé dřeviny jako je dub, borovice, bříza či bambus. Pro zajištění dlouhodobého vzhledu a trvanlivosti je důležité, aby byla dřevěná podlaha kvalitně ošetřena a impregnována.

Dřevěná podlaha je skvělou volbou pro pergoly. Může vám poskytnout příjemnou a elegantní povrchovou úpravu, která vaši pergolu oživí. Dřevěná podlaha do pergoly může být vyrobena z různých druhů dřeva, jako je například borovice, dub nebo cedr. Nejvhodnější druh dřeva pro pergolu je však teakové dřevo, protože je velmi odolné a odolává velmi dobře povětrnostním vlivům. Proto bude dlouho vypadat krásně.

Nezapomeňte, že dřevěné podlahy do pergoly by měly být ošetřeny ochrannou impregnací, aby jim odolávaly vlivům počasí a aby trvale vypadaly dobře.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů dřevěné podlahy do pergoly

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti dřevěnou podlahou do pergoly:

Dřevěná podlaha do pergoly - výběr TOP modelů