HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová lepená podlaha

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Fatra Themofix Wood
více informací →
Vinylová podlaha Fatra THERMOFIX ART 18001
více informací →
Fatra Themofix Wood 2 mm Buk kouřový 12133-1
více informací →
Fatra Themofix Wood 2 mm Buk rustikal 12109-1
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová lepená podlaha je jedním z nejpoužívanějších typů podlahových krytin

Je vyroben z měkčeného a odolného vinylového materiálu a může být instalována buď kompletně na podlahu, anebo na speciální podložní materiál. Vinylové lepené podlahy jsou vysoce odolné vůči vlhkosti a vhodné pro použití v kuchyních, koupelnách a dalších místnostech s vysokou vlhkostí. Jsou také velmi snadno čistitelné.

Vinylové lepené podlahy se obvykle prodávají ve formě velkých desek, které se lepí na podlahu lepidlem. Tento typ podlahy je obvykle levnější než jiné typy podlahových krytin, ale je méně trvanlivý, než například dřevěné podlahy.

Vinylová lepená podlaha je moderní typ podlahy, který je tvořen vinylovou plovoucí vrstvou, která je lepena na podkladovou vrstvu. Vinylová podlaha je odolná proti vlhkosti a snadno se udržuje, což činí z ní oblíbenou volbu pro mnoho domácností.

Kromě toho, že je vinylová podlaha odolná proti vlhkosti, je také odolná proti poškrábání a přílišnému otěru. Vinylová lepená podlaha je také dostupná v mnoha odstínech a vzorech, aby se zajistilo, že bude vyhovovat každému stylu. Vinylová podlaha je cenově dostupná a opravdu vydrží dlouhou dobu.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové lepené podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou lepenou podlahou:

Vinylová lepená podlaha - výběr TOP modelů