HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha click 8 mm

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Creation 30 Twist 0504
535,- Kč
více informací →
Creation 30 Carmel 0618
535,- Kč
více informací →
Moduleo Select CLICK Midland Oak
529,- Kč
více informací →
Impress Mountain Oak 56440
859,- Kč
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha click 8 mm má řadu výhod

Největší výhodou je její snadná instalace. Může být snadno instalována na jakýkoli typ podkladu a vyžaduje pouze několik nástrojů. Nemusíte se starat o lepení. Kromě toho je oproti dřevěným podlahám poměrně odolná vůči vlhkosti a vhodná pro místnosti s vysokou vlhkostí.

Vinylová podlaha click 8 mm vydrží i vysoké teploty, takže je skvělou volbou pro kuchyně a koupelny. Tento typ podlahy je také velmi snadno čistitelný a nevyžaduje žádnou speciální péči. Jeho trvanlivost je také vynikající. Kromě toho je vinylová podlaha click 8 mm dostupná ve široké škále barev a vzorů, což jí činí ideální volbou pro většinu typů interiérů.

Vinylové podlahy s tloušťkou 8 mm patří mezi nejnovější trendy v podlahových krytinách. Jsou velmi trvanlivé a odolné, a proto jsou vhodné pro všechny typy interiérů. Tato typická vinylová podlaha je vyrobena z vysoce kvalitního PVC, který je odolný proti vlhkosti a zajišťuje dlouhou životnost. Díky speciálnímu klikovému systému lze podlahu snadno instalovat a její pokládka je velmi rychlá a snadná.

Vinylová podlaha click s tloušťkou 8 mm je také velmi snadno udržovatelná a může být snadno vyčištěna vlhkým hadříkem nebo mopem. Také nabízí širokou škálu barev a vzorů, které se hodí k prakticky jakémukoli interiéru.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy click (8 mm)

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou click (8 mm):

Vinylová podlaha click 8 mm - výběr TOP modelů