HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha Fatra

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Fatra THERMOFIX 12148-1
více informací →
Fatra Themofix Wood
více informací →
Vinylová podlaha Fatra THERMOFIX ART 18001
více informací →
Fatra THERMOFIX ART 18003
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

V čem je výjimečná Vinylová podlaha značky Fatra?

Vinylová podlaha Fatra je vyrobená z polyvinylchloridu, který je odolný vůči vodě a vysoce odolný vůči ohýbání. Je vysoce odolná vůči poškrábání a vysoce odolná vůči oděru, což znamená, že je velmi odolná vůči opotřebení a dlouhodobému používání. Je také odolná vůči chemikáliím a je téměř bezúdržbová. Je to také dobře snímatelná, což usnadňuje údržbu. Navíc je to trvanlivé, flexibilní, snadno se čistí a může být instalováno na betonové, dřevěné nebo laminátové podlahy.

Vinylová podlaha Fatra je vysoce odolná a trvanlivá. Je vyrobena z velmi odolného materiálu, který je schopen odolávat povětrnostním vlivům a drastickým teplotním výkyvům. Udržuje si svůj plastický vzhled a je mnohem méně náchylná k poškození než jiné typy vinylových podlah. Má také vynikající odolnost proti vlhkosti a je vhodná pro prostory, kde se vyskytuje vysoká vlhkost. Je odolná vůči všem druhům chemických čistidel a může být snadno čištěna a udržována.

Vinylová podlaha Fatra je také velmi měkká a pohodlná na chůzi, což ji činí velmi vhodnou pro použití v interiérech, kde je potřeba pohodlí.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy značky Fatra

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou značky Fatra:

Vinylová podlaha Fatra - výběr TOP modelů