HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Rodinný dům na klíč za 4 mil. – jeden z deseti TOP projektů bungalovů v Česku

Hledáte dům pro rodinné zázemí? Tato oblíbená nízkoenergetická dřevostavba s obdélníkovým půdorysem nabízí spoustu prostoru, a je tak ideální pro čtyřčlennou rodinu. Přečtěte si, co vše je zahrnuto do ceny dřevostavby na klíč a zhodnoťte i půdorys projektu. Odpovídá podle vás cena kvalitě?


Bungalov 4+kk pro čtyřčlennou rodinu
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 4+kk

Typový rodinný dům, konstruovaný technologií montované dřevostavby, je řešen jako samostatně stojící objekt, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím. Vhodný do rovinatého, případně mírně svažitého terénu. Nabízí plnohodnotné bydlení až pro 4 osoby.  Prohlédněte si již realizované domy typu ve fotogalerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Popis dispozice 4+kk

Ihned po vstupu do domu se ocitnete v menší chodbě, ze které se jednoduše dostanete do každého pokoje v domě. První dveře vedou do technické místnosti. Dále se po vaší pravé ruce otevírají dveře na samostatné WC, do koupelny, dvou dětských pokojů, ložnice a konečně do samotné obytné místnosti. Zde je navržená rohová kuchyně s jídelnou a v druhém rohu prostorný obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu.

Stupně dokončení dřevostavby

Každá fáze dokončení dřevostaveb má jinou cenu a finanční náročnost, ale pro každého má jiné výhody. Jakou fázi dokončenosti si vyberete vy?

1. Hrubá stavba

Hrubá stavba je určená pro klienty, kteří chtějí stavbu realizovat svépomocí, ale netroufají si na realizaci hrubé stavby.

2. K dokončení

Stavbu vám firma postaví do fáze, kdy si budete moci řemeslné práce dokončit vlastními silami.

3. Na klíč

Stavbu firma dokončí se základním rozsahem. Dům tedy postaví, ale určité agendy si budete zajišťovat sami.

4. Na klíč plus+

Neřešíte vůbec nic, od A do Z je to na firmě. Dům, který si vyberete, vám firma předá připravený k nastěhování.

Cena bungalovu

Cena bungalovu s názvem Smrk je ve variantě hrubé stavby 1.424.941,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je zmínit, že součástí domu je i cena za základovou desku.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb poblíž Karlových Varů. V jejich nabídce najdete širokou škálu typových dřevostaveb, avšak staví i individuální rodinné domy (na míru).

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
22.05.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk. S cenou se vejdete do 4 milionů na klíč... Číst více →Samostatně stojící bungalov na klíč (4kk) dostane i vás – benefity, cena, půdorys

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →Bungalov 4+kk s terasou může stát na vašem pozemku do půl roku – známe cenu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →