HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 4+kk s terasou může stát na vašem pozemku do půl roku – známe cenu

Populární bungalov je svou velikostí ideální pro mladou rodinu se dvěma dětmi. Jeho dispozice 4+kk a podlahová plocha 97,5 metrů čtverečních poskytuje příjemné a útulné bydlení. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys?


Bungalov 4+kk s terasou
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 4+kk

Praktický, typový rodinný dům, konstruovaný technologií montované dřevostavby, nabízí plnohodnotné bydlení pro čtyři osoby. Dispozice projektu pamatuje i na volitelnou terasu, která využije zastřešeného výklenku domu, a nebo stání pro dva automobily. Prohlédněte si již realizované domy typu Ořech ve fotogalerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům – popis dispozice

Představte si, že vstoupíte do prostorné předsíně, odkud vedou po vaší levé ruce jedny dveře na WC a druhé dveře do technické místnosti. Postupujete dál a dostanete se na delší chodbu. Rozprostře se před vámi pět dveří vedoucích do koupelny, dvou dětských pokojů, větší ložnice a hlavní obytné místnosti. Zde je navržený obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Navíc je zde i francouzské okno na venkovní terasu. Nahlédněte dovnitř.

Stupně dokončení dřevostavby

Každá fáze dokončení dřevostaveb má jinou cenu a finanční náročnost, ale pro každého má jiné výhody. Jaký program si vyberete?

1. Hrubá stavba

Hrubá stavba je určená pro klienty, kteří chtějí stavbu realizovat svépomocí, ale netroufají si na realizaci hrubé stavby.

2. K dokončení

Stavbu vám firma postaví do fáze, kdy si budete moci řemeslné práce dokončit vlastními silami.

3. Na klíč

Stavbu firma dokončí se základním rozsahem. Dům tedy postaví, ale určité agendy si budete zajišťovat sami.

4. Na klíč plus+

Neřešíte vůbec nic, od A do Z je to na firmě. Dům, který si vyberete, vám firma předá připravený k nastěhování.

Cena bungalovu na klíč

Cena bungalovu je ve variantě hrubé stavby 1.526.872,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je také zmínit, že v ceně je zahrnutá i cena za základovou desku.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb poblíž Karlových Varů. V jejich nabídce najdete širokou škálu typových dřevostaveb, avšak staví i individuální rodinné domy (na míru).

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
26.05.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk. S cenou se vejdete do 4 milionů na klíč... Číst více →Samostatně stojící bungalov na klíč (4kk) dostane i vás – benefity, cena, půdorys

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →Rodinný dům na klíč za 4 mil. – jeden z deseti TOP projektů bungalovů v Česku

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →