HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Typový dům s dispozicí 4+kk představuje výhodné řešení moderního bydlení čtyřčlenné rodiny umocněné atraktivním půdorysem domu ve tvaru písmene L s částečně krytou terasou. Nahlédněte do galerie a prohlédněte si půdorys tohoto domu a také několik realizací. Zamlouvá se vám také cena za typový dům? Přečtěte si, co všechno je v ní zahrnuto.


Dům na klíč do 4 mil
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 4kk

Přízemní dům 4+kk typu Solaris je realizován jako montovaná, difuzně otevřená dřevostavba v certifikovaném stavebním systému DMK. Užitná plocha je 103 metů čtverečních a celá dřevostavba je řešena v nízkoenergetickém standardu. Prohlédněte si ve fotogalerii již realizované stavby, fotky interiéru i půdorys.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům – popis dispozice

Obývací pokoj spojený s jídelním a kuchyňským koutem zaujímá celé křídlo domu a je s terasou propojen velkým francouzským oknem, které spolu s designově zajímavým rohovým oknem u jídelního stolu zajišťuje dostatečné proslunění společenské části domu. V domě jsou navrženy dva prostorné dětské pokoje a ložnice s přístupem na terasu. Pochopitelně nechybí koupelna vybavená vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická místnost a dostatek prostoru pro vestavěné skříně v zádveří i v chodbě. Prohlédněte si více fotek populárního bungalovu na klíč v galerii.

Bungalov na klíč – cena

Cena bungalovu ve variantě hrubá stavba je 1.880.000,- Kč, přesnou cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb převážně na Vysočině. Nabízí komplexní služby, používají prvotřídní materiál a ke všem zákazníkům přistupují zcela individuálně.

Nejoblíbenější dřevěné domy za rok 2022 – hlasy veřejnosti rozhodly o první TOP šestce

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
07.12.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

2

Bungalov 4+kk do L s bazénem a garážovým stáním je navržený s příjezdem k domu přes zahradu

Máte-li malý pozemek, tento bungalov 4+kk si zamilujete. Prohlédněte si půdorys i již realizované domy tohoto typu v naší fotogalerii.

Malé rodinné domy na klíč – výběr dostupných bungalovů 3+kk

Prohlédněte si TOP 7 bungalovů na klíč s dispozicí 3+kk a 3+1 a porovnejte jejich ceny i dispozice. Který se vám zamlouvá nejvíce?

Moderní bungalov 5kk může stát na vašem pozemku do 5 měsíců. Známe cenu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 5kk.

Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenové srovnání a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk.

Bungalov 4+1 s krytou terasou a garáží – půdorys a aktuální cena

Chystáte se začít stavět a hledáte váš ideální dům? Představujeme vám typovou dřevostavbu s dispozicí 4+1. Prohlédněte si fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Dům si vybrali na dovolené. Pan Míra splnil své paní velký sen

Míra a Martina si nechali postavit typový bungalov 4+kk s garážovým stáním a splnili si tím svůj sen. Proč to všechno odstartovala jejich dovolená a co si doporučují u stavby domu pohlídat?

Bungalov 4+kk za 3,7 milionů – jeden z deseti TOP projektů bungalovů v Česku

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám oblíbený moderní bungalov s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si, jak vypadá zvenku i uvnitř a prostudujte si jeho prakticky řešený půdorys. Známe aktuální cenu.

Moderní bungalov 5+kk s garáží s velkým prosklením. Známe cenu

Hledáte moderní a útulný dům, ve kterém se budete cítit skvěle? Možná jste ho právě našli. Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si dispozici bungalovu 5+kk.