HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

„Džungle“ – Doprovodný program při veletrhu Mobitex 2020

Na letošním veletrhu Mobitex, který se koná 26. až 29. února, bude k vidění zcela nová a netradiční expozice. Přesně se jedná o ukázkový interiér ve stylu „Džungle“, který pro akci připravuje česká designérka Iva Bastlová. Motivy džungle jsou nyní velmi trendové, stejně jako přírodní materiály a well-being styl. To byl také důvod, proč se designérka rozhodla pro toto pojetí. „Ráda bych návštěvníkům ukázala, jak lze jednoduše materiály kombinovat, jak pracovat s dispozicí a celkovým konceptem.“Well-being prostoru

Celková expozice bude pojata odvážně, netradičně a lehce extravagantně, aby na místě upoutala pozornost a návštěvníci měli chuť „vstoupit do well-being prostoru“ a nasát atmosféru. Tento prostor bude vybaven produkty, které následně najde návštěvník na klasických stáncích a tak si může udělat představu o cenách, termínech dodání a případně si je ihned zakoupit či objednat.

Mohlo by vás zajímat: Jungle styl aneb když se interiér inspiruje přírodou

Exponáty a přednášky

Exponáty budou mít jednotný popis a celkový seznam produktů a tak se lze inspirovat od A do Z. Chybět nebudou ani zajímavé přednášky o trendech, které budou probíhat přímo na expozici.

Již nyní se tedy můžete těšit na inspiraci, jak si zařídit váš domov.

Tip pro vás: Dřevostavitel vám jako hlavní medální partner této akce nabízí vstupenky zdarma na Stavební veletrh Brno 2020. Stáhněte si je zde.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Petra Pacáková

Vydáno dne:
19.02.2020


Photocredit: Mobitex

0 0