HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Nejen pro pivní fajnšmekry: Jak se vyrábí dřevěný korbel?

Podívejte se, jak se obyčejný kus dřeva promění v krásný a užitečný výrobek. Dřevěný korbel může posloužit jako zajímavý dárek nebo originální nádoba. V tomto videu se můžete podívat na to, jak se takový dřevěný půllitr ručně vyrábí.


Jedním z nejdůležitějších kroků je vybrat správné dřevo. Celá výroba dřevěného korbele vyžaduje preciznost, aby do sebe jednotlivé části dokonale zapadly. Z korbelu si pak můžete bezpečně vychutnat svůj oblíbený studený ale i horký nápoj.

Podívejte se i na naše další videa. Mohlo by vás zajímat, jak vyrobit ohýbané dřevo bez paření.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
13.02.2018

2

Šindelová krytina na střechu: Jak a podle čeho vybrat správný šindel

Vybíráte šindelovou krytinu na střechu? Jaký je rozdíl mezi kanadským a asfaltovým šindelem a jaké jsou vlastnosti a ceny dalších šindelů se dozvíte zde.

Dětské pískoviště: 5 kritérií, jak vybrat to nejlepší

Pískoviště ke šťastnému dětství patří. Svým dětem ho můžete pořídit na zahradu, malý dvorek i na terasu. Tady je 5 kritérií, jak dětské pískoviště vybrat.

Video: Jak se zrodí anděl ze dřeva?

Vyřezávání dřevěných soch je velkým uměním. Obzvláště pak pomocí motorové pily! Podívejte se v krátkém sestřihu, jak probíhá výroba sochy anděla.

Video: Výroba ohýbaného dřeva mechanicky a bez paření

Zajímá vás tajemství výroby ohýbaného dřeva? Podívejte se na video, ve kterém je tento specifický postup přehledně a názorně ukázán. Děje se mechanicky, bez potřeby předešlé úpravy dřeva.

Video: Jak si vyrobit dřevěný trezor

Dřevěný zámek si asi nedáte na dveře od bytu, ale rozhodně stojí za to se podívat, jak takový zámek vyrobit a jak může fungovat.

Pálenka a pivo ze dřeva? V Japonsku se experimentů s alkoholem nebojí

Alkohol ze dřeva, který dozrává v dřevěných sudech. Jaké další tajemství japonští výrobci originálního lihu ještě prozradili?