HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Zařiďte si moderní interiér – inspiraci najdete na veletrhu For Interior

Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior bude přehlídkou novinek a trendů ze světa nábytku a interiérového designu. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA Expo Praha sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program. Získejte díky Dřevostaviteli vstupenku zdarma a navštivte tuto akci plnou inspirativních nápadů do domácnosti.


Zařiďte si moderní interiér – inspiraci najdete na veletrhu FOR INTERIOR
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: FOR INTERIOR (se souhlasem)

Chystá se velká událost

For Interior je nejvýznamnější oborovou událostí, na níž se scházejí výrobci, dodavatelé a značky nábytkářského oboru a bytového designu. Co vás na veletrhu čeká? Na veletrhu For Interior 2022 uvidíte přední světové i české značky, které představí nejnovější kolekce sedaček, postelí a nábytku.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: FOR INTERIOR (se souhlasem)

Nebude chybět bohatý doprovodný program

Na veletrhu bude možné zúčastnit se i mnoha akcí v rámci doprovodného programu v Interior Café ve vstupní hale I. Každý den od 14 hodin zde bude probíhat přednáška Trendové barvy a materiály s tématem trendů z milánského veletrhu Salone del Mobile, doplněná komentovanou prohlídkou expozice Ukázkový interiér v trendy barvách.

Ukázkové interiéry a workshopy

Jaké trendy v barvách a materiálech jsou v současnosti v oblibě, to předvede ukázkový interiér realizovaný ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou a jejími partnery. Zájemci si budou moci prohlédnout kuchyň spojenou s jídelnou, obývací částí doplněnou do posledního detailu doladěnou šatnou.

Od středy do pátku program přinese workshop Macramé a v sobotu workshop patinování rámečku vždy od 13 hodin.

For Interior v souběhu s veletrhem For Arch

Také letošní podzimní For Interior se koná v souběhu se stavebním veletrhem For Arch a návštěvníkům bude k dispozici komplexní portfolio firem, produktů a služeb od návrhu stavby až po finální zařízení interiéru. 

Vstupenka na veletrh For Interior zdarma

Díky Dřevostaviteli, který je mediálním partnerem veletrhu For Interior 2022, můžete získat vstupenku zdarma. Stáhněte si volnou vstupenku zde.

P.S. Zvažujete stavbu dřevostavby? Zúčastněte se dne otevřených dřevostaveb, v rámci kterého můžete zdarma osobně navštívit přes 50 dokončených nebo rozestavěných staveb, a také místa, kde se dřevostavby vyrábí.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
29.08.2022

Photocredit: FOR INTERIOR (se souhlasem)

0