HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Inspirujte se novými styly a zařiďte svůj domov na veletrhu For Interior

Podzimní veletrh For Interior již podvanácté představí novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Návštěvníci budou mít možnost například seznámit se premiérově s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů nebo s aktuálně populárním trendem zvaným „Boho styl“. Tradiční akce se koná ve dnech 10. až 13. října 2019 v letňanském výstavišti PVA EXPO Praha.


Interiér
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: For Interior

Návštěvníkům nabídne opět přehledný průřez oborem, podpořený atraktivním doprovodným programem. I tentokrát se můžou těšit na oblíbený hit z posledních ročníků – zónu spánku, kde budou vystaveny renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů.

Prvky a doplňky jsou nezbytnou součástí interiéru

Prvky v interiéru by se měly navzájem doplňovat a tvořit harmonický celek. Kromě nábytku a vybavení poskytne veletrh i možnost výběru podlah, klik, radiátorů a dalších nezbytných produktů. V mnoha expozicích budou zastoupeny i rozmanité bytové doplňky, které dotvoří styl interiéru do posledního detailu.

Boho chic bydlení & café

Co vlastně je boho styl a kde má své kořeny? Boho, bohém, Bohemian, jeden základ a různé významy slova, které se stále častěji otiskuje do podoby našich domovů. V boho stylu se potkávají etnické prvky z celého světa, indické, marocké i indiánské, tak jako se na jedné polici skládají suvenýry z mnoha cest. Boho chic je obraz duše. Prolíná módou, výtvarným uměním i návrhy interiérů. V interiéru vás přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů.

Jednou z novinek podzimního veletrhu For Interior bude také kavárna zařízená rukama týmu časopisu Nové proměny bydlení v Boho stylu. Kavárna nabídne návštěvníkům nejen příjemné místo pro relaxaci, ale současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Koupelna s nádechem exotiky

Kromě tradičních tuzemských výrobců a oblíbených zahraničních značek v rámci expozic jistě zaujmou i unikátní produkty čínských designérů. Čínský design sklízí v posledních letech pozitivní ohlasy z řad odborníků i zákazníků a jeho dopad na mezinárodní scénu je poslední dobou nepopiratelný a stále roste. K vidění zde budou například mikrokrystalické dlažby s originálními vzory, netradiční koupelnové vybavení nebo ručně vyráběná umyvadla nebo masivní koupelnový nábytek v kombinaci s mramorem.

Z doprovodného programu

Veletrh For Interior také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nebude chybět ani autogramiáda designérky Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech. Jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací, poradí Radka Košíčková z Evropské školy Feng Shui. Dále například přednášky Time management aneb jak si zorganizovat práci a udělat čas sám na sebe, Pozitivní změna životního stylu aneb jak se zbavit neřestí a další. Nebude opět chybět poradenství bytových architektů a designérů a soutěž o atraktivní ceny.

Na letňanském výstavišti můžete od druhého dne konání veletrhu navštívit také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh For Gastro & Hotel.

Přijďte si pro novinky na podzimní veletrh For Interior.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
05.09.2019

Photocredit: For Interior

1

Moderní bytové interiéry: Fotogalerie plná inspirace

Jakým směrem jdou moderní bytové interiéry? Podívejte se na fotky, trendy a inspiraci.

Zajímavé interiéry, které musíte vidět

Připravili jsme pro vás fotogalerii zajímavě řešených interiéru, kde je použité dřevo. Naleznete zde zajímavé tipy, vychytávky a inspiraci pro ten Váš.

Ratanový nábytek do interiéru: Fotogalerie a praktické rady

Zvažujete do vašeho interiéru ratanový nábytek? Zde zjistíte jaké má ratanový nábytek výhody a nevýhody a inspirujete se v bohaté fotogalerii.

Interiéry srubů: Jak vypadají dřevěné sny zevnitř?

Dřevěné sruby nejsou v Česku typickými stavbami. Prohlédněte si proto galerii, která vám tyto dřevostavby ukáže zevnitř.

Interiérové dveře: Jak a podle čeho je vybrat

Jaké jsou typy interiérových dveří, v čem se liší a jaké jsou konstrukce? Materiály pro interiérové dveře a zárubně naleznete v našem článku.

Video: Boeing 727 přetvořený v luxusní hotel

Něco pro milovníky letadel. Boeing 727 byl předělaný na hotel s dřevěným interiérem. Jaké asi je strávit noc v letadle uprostřed pralesa?

Přineste si kus přírody do města. A rovnou k vám domů!

Přírodní prvky v interiéru blahodárně působí na naši pohodu i zdraví. Blízký kontakt s přírodou je pro nás v dnešní uspěchané době stále důležitější. Přinášíme proto pár jednoduchých triků, jak si kus přírody přinést do bytu a vytvořit z něj útulnou oázu klidu.

Boho styl: originální bydlení pro všechny, kteří nefandí minimalismu

Styl boho chic je žhavým trendem a příjemnou alternativou minimalismu v interiéru. Inspirujte se jím a dopřejte svému interiéru svěží nádech osobitosti.

Slow design, aneb bydlete pomalu, ale kvalitně. Jak na to?

Slow design hledá kvalitní bydlení a jeho hlavním cílem je celostní přístup k návrhu interiérů. Podívejte se, jak jej aplikovat při zařizování vlastního domova.