HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Dřevěné divadlo navržené pro konferenci TED

Každoroční konference zvaná TED (Technology, Entertainment, Design) má své vlastní divadlo. Navrhl a zrealizoval jej známý americký architekt David Rockwell.

Divadlo s pohovkami a lehátky? Proč ne!


Světoznámá konference TED každoročně vítá zajímavé osobnosti z oblastí vědy, techniky, umění a mnoha dalších. Unikátní divadlo s důmyslnou dřevěnou konstrukcí vzniklo ku příležitosti třicátého výročí této populární akce a bylo vybudováno ve společenské hale v kanadském Vancouveru. Konstrukce skládající se z 8200 dílů je vyrobena z jedlového dřeva a zajímavostí je, že se v divadle nachází 14 různých druhů sezení, od klasických sedaček až po pohodlná lehátka.

Zaujalo vás video? Ohodnoťte ho palcem nahoru.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
19.10.2017

0

Navštivte s námi farní centrum sv. Františka v rakouském Welsu

Budova občanské vybavenosti v pasivním standardu formou dřevostavby

Dřevěné komunitní centrum v Bangkoku hraje basketbal i divadlo

Jak v přelidněném městě vyřešit problém nedostatku prostoru? Postavte tam dřevostavbu. Více ve fotogalerii.

Video: Geniální variabilní dům s posuvnými stěnami

Video, v němž navštívíte zahradní dům s posuvnými stěnami od nizozemského architekta Caspar Schols.