HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Laminátová podlaha (dub šedý)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Egger Pro Classic 33
více informací →
ROOMS Penthouse RB 1017
více informací →
Parador Basic 400
více informací →
MY FLOOR Cottage MV897
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Laminátové podlahy v dekoru šedého dubu jsou velice luxusní

Laminátová podlaha je vyrobená z desek laminátu, které jsou navrženy tak, aby se jednoduše ukládaly na zem. Je to levná a trvanlivá alternativa k dřevěné podlaze a může být vyrobeno ve široké škále odstínů, včetně dubu šedého. Tato podlaha je snadno čistitelná a může být instalována na topení podlahového systému. Laminátová podlaha je také odolná proti poškrábání a odolná vůči vodě. Díky své trvanlivosti je to skvělá volba pro kuchyně, chodby a koupelny.

Laminátové podlahy se vyrábějí z odolného HDF, která je poté obložena vrstvou dekoru. Dekor může být šedý dub, což je jedno z nejoblíbenějších laminátových designů. Šedý dub je velmi univerzální dekor a dokonale se hodí do mnoha interiérů. Jeho odstíny se pohybují od světlého až po tmavě šedý. Šedý dub je jemný, elegantní a moderní, což je skvělý způsob, jak dát svému domovu jedinečný vzhled.

Laminátové podlahy jsou snadno udržovatelné, spolehlivé a odolné. Jejich povrch je odolný proti poškrábání a odření, což znamená, že vám mohou zůstat krásné po mnoho let. Kromě toho jsou laminátové podlahy voděodolné, což je velkou výhodou pro domácnosti s dětmi nebo domácími mazlíčky. Také jsou snadno čistitelné a vyžadují pouze občasné leštění.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů laminátové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti laminátovou podlahou:

Laminátová podlaha (dub šedý) - výběr TOP modelů