HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (dub rustikal)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →FatraClick 6328-E dub toskánský
725,- Kč
více informací →
RS click 30142 1
749,- Kč
více informací →
Imperio Dub Californský
349,- Kč
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha v dekoru rustikálního dubu zdobí téměř každou domácnost

Vinylová podlaha s vzhledem dřeva je skvělou volbou pro domy s rodinnými příslušníky a milovníky zvířat. Rustikální dubový design poskytuje autentický vzhled dřeva bez náročné údržby, kterou obvykle doprovázejí dřevěné podlahy. Vinylové podlahy jsou také velmi odolné vůči oděru, takže si můžete být jisti, že váš rustikální dubový design bude dlouho vypadat skvěle.

Vinylová podlaha je také vysoce odolná proti vlhkosti, což znamená, že můžete mít krásnou podlahu, aniž byste se obávali, že by mohla zkazit vlhkost. Vinylová podlaha s vzhledem dřeva vám také umožní vybrat si z nesčetných odstínů a vzorů, které odpovídají vaší osobní chuti a stylu.

Vinylová podlaha dub rustikal je oblíbenou volbou pro moderní domácnosti. Vinylové podlahy jsou odolné, snadno čistitelné a nádherně vypadající. Vinylové podlahy jsou také cenově dostupné a mohou být instalovány velmi rychle. Vinylové podlahy dub rustikal mají tendenci přidat hloubku do prostoru, který by mohl být jinak plochý.

Vinylové podlahy mají také velkou životnost a mohou vydržet dlouhou dobu, aniž by bylo nutné je měnit. Vinylové podlahy se často používají v ložnicích a obývacích pokojích, ale mohou být také použity v kuchyních a koupelnách.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou:

Vinylová podlaha (dub rustikal) - výběr TOP modelů