HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (dub medový)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Dub Boulevard
947,- Kč
více informací →
Life Line Dub Askania Molti
100,- Kč
více informací →
Longline Click 1082 Dub deluxe
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha je velmi oblíbená vzhledem k její trvanlivosti a snadné údržbě

Dub medový je jedním z nejoblíbenějších odstínů vinylových podlah. Je to teplé a příjemné odstíny, který dodává každému pokoji příjemnou atmosféru. Vinylová podlaha je vysoce odolná proti vlhkosti a čistá a snadno se čistí. Je to ideální volba pro alergiky, protože nevyžaduje pravidelnou údržbu a nevyvolává alergické reakce. Vinylová podlaha je velmi cenově dostupná a nabízí širokou škálu designů, takže si můžete vybrat ten, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Vinylová podlaha je skvělou volbou pro každou místnost, ať už je to obývací pokoj, ložnice nebo kuchyně. Vinylová podlaha je snadno čistitelná, odolná a nenáročná na údržbu. Dub medový je příjemný a teplý odstín, který dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru. Je velmi odolný a díky svému lesklému povrchu je snadno čistitelný.

Vinylová podlaha vám také umožňuje vytvářet různé vzory a styly, které mohou dotvářet vaši domácí dekoraci. Pokud hledáte snadno čistitelnou, trvanlivou a nádhernou podlahu, je vinylová podlaha ve tvaru dubu medového pro vás tou pravou volbou.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou:

Vinylová podlaha (dub medový) - výběr TOP modelů