HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (dub selský)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Dub Village
1.199,- Kč
více informací →
Longline Click 1086 Dub
více informací →
Aquafix Click 9506 Dub bílý polární
1.027,- Kč
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha je skvělou volbou pro každou místnost

Vyrobeno je z umělého materiálu, který je odolný, trvanlivý a vysoce odolný proti poškrábání. Jeho odolnost proti vodě a plísním umožňuje snadnou údržbu a čištění. Vinylová podlaha je také velmi nenáročná na údržbu, což vám ušetří čas a peníze.

Vinylová podlaha se skvěle hodí pro interiéry, kde se očekává spíše klidná atmosféra, jako jsou ložnice, obývací pokoje, jídelny a další. Vinylová podlaha v odstínu dubu selského je konzistentní, kvalitní a trvanlivá volba, která dodá vaší místnosti příjemnou atmosféru.

Vinylová podlaha v dubu selském vypadá jako skutečný dubový parket a poskytuje vynikající kvalitu za mnohem nižší cenu. Vinyl je vyroben z trvanlivého PVC a obsahuje několik vrstev. První vrstva je známá jako nosná vrstva.

Nosná vrstva je odolná proti nárazu, takže je odolná vůči poškrábání a oděru. Druhá vrstva je označována jako designová vrstva. Designová vrstva obsahuje vzor, který vypadá jako skutečný dubový parket. Třetí vrstva je známá jako ochranná vrstva a je to tenká vrstva vosku nebo vinylového polymeru, která chrání podlahu před poškozením. Vinylová podlaha v dubu selském je velmi odolná a může vydržet více než dvacet let, když se o ni správně staráte.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou:

Vinylová podlaha (dub selský) - výběr TOP modelů