HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

4 otázky na Dřevostavitele, odpovídá Petr Novák

Zeptali jsme se na základní čtyři otázky o portálu Dřevostavitel:

  • Kdo stojí za tímto informačním portálem?
  • Co Dřevostavitel dělá?
  • Proč vůbec vznikl?
  • Pro koho jsou články a kalkulačky určeny?

Odpověď si můžete poslechnout níže ve videu, nebo si slova Petra Nováka přečtěte v tomto článku.


Dřevostavitel Petr Novák odpovídá

Proč vznikl informační portál o dřevostavbách?

Myšlenky vzniku tohoto informačního portálu vznikla prakticky ještě na škole, když jsem dřevostavby studoval. Tenkrát jsem se mimo skripta snažil najít informace z oboru, ale většinou marně. Na internetu nějaké informace byly, ale buďto byly neúplné, nebo to byly PR články firem. A proto jsme před více než třemi lety tento portál skutečně založili a vyplnili tak informační díru.

S rostoucím publikem a vašimi ohlasy, za které bych touto formou chtěl moc poděkovat, roste i zodpovědnost. Proto jsem se rozhodl, že se tomuto projektu budu věnovat naplno.

Dřevostavitel o dřevostavbách nejen píše a mluví, on je i stavěl

Jak jsem již říkal, dřevostavby jsem studoval, a to na Mendelově univerzitě v Brně a potom jsem čtyři roky pracoval ve firmě, která dřevostavby staví. Mohl jsem tak s klienty projít celý proces stavby dřevostavby, a to od stavebního povolení, až po předání domu na klíč. Díky tomu jsem zjistil, že informace o dřevostavbách, potřebují stávající a budoucí stavebníci prakticky víc, než studenti na školách.

Jak vypadá typický klient?

V praxi to totiž vypadá tak, že klient chce dům. Nějaký dům. Rozešle proto poptávku dvaceti firmám, přičemž se mu vrátí deset nabídek. Klient je v pasti, protože neví, co mu vlastně firmy nabídly, protože ani vlastně neví, co sám chce.

Proto je tu dřevostavitel, aby pomohl buďto budoucím klientům firem nebo samostavitelům se v oboru dřevostaveb zorientovat. Přinášíme vám informace pomocí článků, kalkulaček a v případě, že budete mít konkrétní dotaz, můžete jej poslat do poradny, kde jej zodpovím buď já, nebo někdo další z odborníků na dané téma.

 

Na Dřevostaviteli nejsou reklamní články!

Osobně vám garantuji, že informace, které na dřevostaviteli najdete, budou nezávislé, a z Dřevostavitele se nestane galerie PR článků firem.

 

Co dřevostavitel připravuje do dalších let?

Sám dobře vím, že práce s klientem, který ví, co chce a rozumí tomu, co mu firma nabízí, to je prostě radost. A proto i nadále budeme na Dřevostaviteli psát nové články, připravujeme další kalkulačky a chystáme nový projekt, který vám pomůže jak s přípravou, tak se samou realizací stavby.  

Proto sledujte www.drevostavitel.cz a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho newsletteru, aby vám neunikly novinky, kterých bude letos opravdu hodně. 

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
02.02.2015

9

Co je to dřevostavba

Dřevostavba je jakýkoli objekt, který má základní nosnou konstrukci ze dřeva nebo z materiálů na bázi dřeva.

Cena dřevostavby – online nástroj, který vám to spočítá

Spočítejte si, kolik bude stát vaše dřevostavba i s úroky a kdy

Největší databáze dřevostavitelů

Chcete stavět dřevostavbu a hledáte firmu? Jste na správné adrese

Jak vybrat firmu, aby stavba domu nebyla noční můrou?

Jak vybrat firmu, aby stavba domu nebyla noční můrou? Poradíme

CHYBA: Cena dřevostavby na prvním místě!

Při koupi dřevostavby bývá cena jedním z hlavních rozhodujících faktorů

Hledáme dřevostavby, které se vám líbí. Hledejte také!

Zapojte se do hlasování o nejpovedenější české dřevostavby. Stačí jeden klik.