HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

70 + 7 pasivních staveb se otevře už tento víkend bezplatně

O tomto víkendu 8.–10. listopadu se pro vás zdarma otevře okolo 70 zcela originálních pasivních domů po celé republice a poprvé proběhnou také komentované exkurze v 7 veřejných pasivních stavbách. Které zajímavé domy to budou a kde je budete moci navštívit?


Pasivní dům
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Centrum pasivního domu

Návštěvníci mohou bezplatně navštívit již postavené domy, nebo i ty, které se teprve staví anebo jsou těsně před dokončením, inspirovat se architekturou, vnitřní dispozicí, konstrukčními systémy či technologiemi. Mají příležitost se přesvědčit, že pasivní dům je domov, kde chytré technologie slouží, šetří a hýčkají.

Celá řada firem připravila i doprovodný program ve formě přednášek či exkurzí: Jak se změní nároky na komíny od roku 2020, jak na zdravé bydlení od ledna 2020 anebo jak řešit tepelné mosty. Je také připravená praktická ukázka na stavbě pasivního domu popř. prohlídka závodu s foukanou izolací.

Své dveře otevřou i veřejné stavby – pasivní školka oceněná v soutěži Energy Globe, největší pasivní základní škola u nás, komunitní centrum pro seniory, rezidence 15 pasivních bytů v Praze anebo UCEEB – moderní multioborové pracoviště se špičkově vybavenými laboratořemi.

Do kterých veřejných staveb se můžete zajet podívat? Prohlédněte si je v naší fotogalerii nebo klikněte pro více informací na pasivnidomy.cz.

Na všechny registrované návštěvníky čeká čestná vstupenka na veletrh For Pasiv 2020.

Praktické informace

Kdy? 8.–10. 11. 2019, 10:00–18:00

Kde? Celá ČR. Prohlédněte si mapu otevřených domů.

Dny pasivních domů pravidelně pořádá Centrum pasivního domu (CPD).Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Centrum pasivního domu
nezisková organizace

Vydáno dne:
07.11.2019

Photocredit: Centrum pasivního domu

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE