HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 4+1 s krytou terasou a garáží – půdorys a aktuální cena

Tento nízkoenergetický bungalov je ideální pro rodinu se dvěma dětmi. Jeho dispozice 4+1 a plocha 133 metrů čtverečních poskytuje skvělé rodinné zázemí. Součástí tohoto přízemního domu je také zastřešená terasa a garáž. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys?


Bungalov 4+1 s garáží
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Moderní rodinný dům 4+1 s garáží

Krásný dům s dispozicí 4+1 je navržen tak, aby perfektně zapadl do dnešní moderní doby. Jeho součástí je i garáž pro jedno auto. V případě, že by patřila oddělená garáž mezi vaše požadavky, je možné vytvořit individuální řešení. Podívejte se na fotografie luxusního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 4+1 je ideálním domem pro rodinu se dvěma dětmi. Má zastavěnou plochu 179 metrů čtverečních a užitnou plochu 133 metrů čtverečních. Moderní bungalov s valbovou střechou je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Součástí tohoto rodinného přízemního domu je také obdélníková zastřešená terasa s výhledem na celou zahradu. 

Levné domy na klíč – 10 nejdostupnějších od českých firem

Dřevostavba s dispozicí 4+1 s šatnou a kuchyní do U

Ihned ze zádveří se dostanete do menší chodby, ze které vedou dveře do každého pokoje v domě. V pravé části je navržená šatna a dva dětské pokoje s okny směřovanými do zahrady. Stejně tak je v nejzazším bodě (na jižní straně) situovaná ložnice s výhledy na venkovní terasu. Vedle ložnice je koupelna se sprchovým koutem a vanou (WC je oddělené). Z chodby se také dostanete do větší společenské místnosti (spojený obývací pokoj s jídelnou a kuchyní).

Kuchyně je v projektu navržená do tvaru písmene U. Celý společenský prostor se krásně prosvětlí díky francouzským oknům, skrze která se také dostanete na venkovní zastřešenou terasu. Součástí dřevostavby je také přistavěná garáž, ze které se dostanete skrze technickou místnost až do předsíně domu.

Bungalov 4+1 – cena

Cena bungalovu typu Centauri s dispozicí 4+1 ve variantě na klíč je 5.790.000,- Kč. Součástí ceny je i základová deska. Více informací o tomto domě se dozvíte zde. Pro stavební společnost je důležitý individuální přístup a proto klade důraz na kvalitu projektu, ať už se jedná o klasický či moderní rodinný dům.

Zaujal vás tento dům? Více informací o bungalovu 4+1 se dozvíte zde.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
28.11.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Bungalov 4+kk do L s bazénem a garážovým stáním je navržený s příjezdem k domu přes zahradu

Máte-li malý pozemek, tento bungalov 4+kk si zamilujete. Prohlédněte si půdorys i již realizované domy tohoto typu v naší fotogalerii.

Levné domy na klíč – 10 nejdostupnějších od českých firem

Peníze vždy hrály důležitou roli a hýbou světem i dnes. Podívejte se na levné domy – výběr těch nejoblíbenějších a nejdostupnějších českých domů.

Moderní bungalov 5kk může stát na vašem pozemku do 5 měsíců. Známe cenu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 5kk.

Chcete bydlet rychle a vlézt se do 3,5 mil.? Tento bungalov na klíč je přímo pro vás

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk. S cenou se vejdete do 4 milionů na klíč.

Bungalov na klíč za 3 miliony. Co všechno je zahrnuto v ceně?

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 3+kk. Prohlédněte si jeho prakticky řešený půdorys.

Bungalov 4+kk za 3,7 milionů – jeden z deseti TOP projektů bungalovů v Česku

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám oblíbený moderní bungalov s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si, jak vypadá zvenku i uvnitř a prostudujte si jeho prakticky řešený půdorys. Známe aktuální cenu.

Kompaktní bungalov na klíč (63 m2) pro menší rodinu za dostupnou cenu

Hledáte bungalov za rozumnou cenu? Jste-li skromní, bude se vám tento dům menších rozměrů s dispozicí 3+kk zamlouvat. Jaká je jeho cena na klíč?