HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 4+kk do L s bazénem a garážovým stáním je navržený s příjezdem k domu přes zahradu

Máte-li rádi spoustu světla, tento bungalov 4+kk bude jako stvořený pro vás. Byl navržený s cílem pustit do interiéru co nejvíce denního světla a propojit zahradu s životem uvnitř. Jak vypadá půdorys takového bungalovu 4+kk, který má užitnou plochu 76 metrů čtverečních?


Bungalov 4+kk s bazénem a garážovým stáním
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov s dispozicí 4+kk

Dispozice bungalovu 4+kk byla navržena velice chytrým způsobem. Na poměrně malé zastavěné ploše nabízí tento rodinný dům dostatek prostoru na tři ložnice, technickou místnost, samostatnou koupelnu a WC. Vedle obývacího pokoje s kuchyní je navíc prostor například pro kolárnu. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem), Katalog projektů Dřevostavitele

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 4+kk má zastavěnou plochu 92 metrů čtverečních a užitnou plochu 76 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu čtvercového půdorysu o rozměrech přibližně 10 × 10 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Z obývacího pokoje propojeného s kuchyní je možné vejít do dvou ložnic a na menší chodbu.

Sklon střechy je 22° a výška hřebene 5 metrů. Tvar a sklon střechy se však může přizpůsobit konkrétním požadavkům.

Více informací o domě nalezete zde. Důležitou informací je skutečnost, že firma dodává dům včetně základové desky. Stavební firma navrhla již 35 typových staveb a postavila více než 750 domů. Bude mezi nimi i ten váš?

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
29.06.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

11

O stavbě domu rozhodla cena, říká majitelka moderní dřevostavby u Písku

Mladý pár si postavil moderní bungalov o dispozici 4+kk u Písku. Přečtěte si, jaké komplikace je od začátku provázely a jak si s nimi poradili.

Stavební povolení zkomplikoval územní plán. Jaké jednoduché řešení Jaromírovi pomohlo?

Postavit dům na klíč, nebo si přizvat vlastní řemeslníky? Pan Jaromír zvolil druhou možnost a nelitoval. Přečtěte si více v našem rozhovoru přímo s majitelem.

Dřevěnému bungalovu vládne jednoduchost. Byl postaven uprostřed stoletého lesa

Jednoduchost, flexibilita a soulad s přírodou charakterizují moderní dřevěný bungalov stojící uprostřed stoletého lesa.

Žebříček 10 nejoblíbenějších českých bungalovů 4+kk – přehled půdorysů a cen

Plánujete začít stavět bungalov 4+kk a hledáte inspiraci pro své bydlení? Porovnejte půdorysy, ceny i fotografie různých typů bungalovů v našem článku.

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk – známe ceny nejoblíbenějších domů v Česku

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk jsou velice oblíbenou volbou bydlení pro větší rodiny. Podívejte se do fotogalerie a vyberte si váš oblíbený. Který se vám zamlouvá nejvíce? A jaké jsou aktuální ceny?

Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenové srovnání a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk.

Bungalov 4+1 s krytou terasou a garáží – půdorys a aktuální cena

Chystáte se začít stavět a hledáte váš ideální dům? Představujeme vám typovou dřevostavbu s dispozicí 4+1. Prohlédněte si fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Chcete bydlet rychle a vlézt se do 3,5 mil.? Tento bungalov na klíč je přímo pro vás

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk. S cenou se vejdete do 4 milionů na klíč.

Dům si vybrali na dovolené. Pan Míra splnil své paní velký sen

Míra a Martina si nechali postavit typový bungalov 4+kk s garážovým stáním a splnili si tím svůj sen. Proč to všechno odstartovala jejich dovolená a co si doporučují u stavby domu pohlídat?