HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 4+kk do L s bazénem a garážovým stáním je navržený s příjezdem k domu přes zahradu

Máte-li rádi spoustu světla, tento bungalov 4+kk bude jako stvořený pro vás. Byl navržený s cílem pustit do interiéru co nejvíce denního světla a propojit zahradu s životem uvnitř. Jak vypadá půdorys takového bungalovu 4+kk, který má užitnou plochu 76 metrů čtverečních?


Bungalov 4+kk s bazénem a garážovým stáním
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov s dispozicí 4+kk

Dispozice bungalovu 4+kk byla navržena velice chytrým způsobem. Na poměrně malé zastavěné ploše nabízí tento rodinný dům dostatek prostoru na tři ložnice, technickou místnost, samostatnou koupelnu a WC. Vedle obývacího pokoje s kuchyní je navíc prostor například pro kolárnu. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem), Katalog projektů Dřevostavitele

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 4+kk má zastavěnou plochu 92 metrů čtverečních a užitnou plochu 76 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu čtvercového půdorysu o rozměrech přibližně 10 × 10 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. S obývacího pokoje propojeného s kuchyní je možné vejít do dvou ložnic a na menší chodbu.

Sklon střechy je 22° a výška hřebene 5 metrů. Tvar a sklon střechy se však může přizpůsobit konkrétním požadavkům.

Více informací o domě nalezete zde. Důležitou informací je skutečnost, že firma dodává dům včetně základové desky. Stavební firma navrhla již 35 typových staveb a postavila více než 750 domů. Bude mezi nimi i ten váš?

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Plánujete stavbu rodinného domu? Navštivte náš Online kurz Stavíme dům, kde se v rámci 7 video lekcí dozvíte jak ušetřit a předejít zbytečnému stresu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
29.06.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Mohlo by Vás zajímat: