HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Moderní bungalov 5kk může stát na vašem pozemku do 5 měsíců. Známe cenu

Přízemní dřevostavba je realizovaná tradičním systémem sloupkové konstrukce, což je jedna z nerychlejších metod výstavby rodinných domů. Prohlédněte si tento oblíbený projekt bungalovu ve fotogalerii. Je podle vás cena odpovídající?


Moderní bungalov 5kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: © Dřevostavitel.cz

Bungalov na klíč 5kk

Prostorný bungalov na klíč s navrženým garážovým stáním až pro dvě auta vás nadchne svým dispozičním řešením. Užitná plocha je až 141 metů čtverečních a celá dřevostavba je řešena v nízkoenergetickém standardu. Konstrukčním systém u tohoto bungalovu na klíč je sloupková konstrukce (prefabrikace).

Fotogalerie:

ⓘ Foto: © Dřevostavitel.cz

Přízemní rodinný dům – popis dispozice

Při vstupu do rodinného domu projdete přes zádveří s technickou místností až na dlouhou chodbu. Odtud vedou dveře do dvou dětských pokojů orientovaných směrem k ulici, ložnice (jejíž součástí je i samostatná šatna a koupelna), společenského pokoje, pracovny, koupelny a samostatného WC. Obývací pokoj s krbem je propojený s kuchyní a jídelnou. V jednom křídle se nachází velký jídelní stůl a v druhém prostorný gauč s televizí. V jejich středu je moderní kuchyně do tvaru písmene U s barovými židličkami. Zde jsou navržené posuvné dveře na venkovní terasu. Prohlédněte si více fotek oblíbeného bungalovu v naší fotogalerii.

Bungalov pro velkou rodinu – zvenku tradiční, uvnitř inteligentní

Cena bungalovu na klíč

Cenu tohoto domu na klíč nalezete zde. Uvedená cena je včetně rekuperace a DPH a její aktuálnost je třeba si ověřit u stavební firmy. Důležité je také zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. 

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 5+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
14.11.2022

Photocredit: © Dřevostavitel.cz

5

Moderní bungalov na stáří – 360° videoprohlídka domu

Navštivte s naší 360° kamerou zajímavý bungalov, který si nechal postavit starší manželský pár. Stavba byla velmi rychlá, a to i díky tomu, že přesně věděli, jak má stavba vypadat.

Moderní bungalov připomíná svým uspořádáním starou tradiční farmu

Pokud máte také rádi bungalovy pro jejich praktičnost a jednoduchost, díky které krásně zapadnou do okolní krajiny, nenechte si ujít dnešní článek. Prohlédněte si tři bungalovy v jednom.

V bungalovu za 2,5 milionu Kč se budete cítit jako doma

Hledáte malý a útulný dům, ve kterém se budete cítit skvěle? Možná jste ho právě našli. Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si dispozici bungalovu 2+kk.

Malé rodinné domy na klíč – výběr dostupných bungalovů 3+kk

Prohlédněte si TOP 7 bungalovů na klíč s dispozicí 3+kk a 3+1 a porovnejte jejich ceny i dispozice. Který se vám zamlouvá nejvíce?

Navzdory snům o skromném bungalovu mají luxusní roubenku. Výsledku nelitují

Navštívili jsme roubenku z masivního borovicového dřeva, kterou si Gabriela s Martinem nechali postavit na Šumavě. Má úchvatný interiér, který si majitelka sama navrhovala. Jaké jsou jejich zkušenosti se stavbou dřevostavby a bydlením v roubence?

Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenové srovnání a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk.

Bungalov 4+1 s krytou terasou a garáží – půdorys a aktuální cena

Chystáte se začít stavět a hledáte váš ideální dům? Představujeme vám typovou dřevostavbu s dispozicí 4+1. Prohlédněte si fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.