HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Nejčastěji stavěný typ bungalovu 4kk si můžete bezplatně projít přímo na vašem pozemku

Jen těžko si umíme představit, jak bude náš dům na klíč vypadat ve skutečnosti, až ho stavební firmy postaví. Jak velké budou pokoje? Budou dostatečně prosvětlené? Jak vysoké budou místnosti? Pomocí nové technologie si tyto nesrovnalosti můžete ověřit téměř okamžitě. V článku stačí vybrat, zda preferujete verzi pro PC nebo mobil.


Bungalov 4kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Prostorný bungalov 4+kk

Dům je určen jak pro mladé rodiny, které potřebují prostor pro své děti, tak pro samostatně žijící manžele, kteří touží po svém soukromí, místě pro koníčky nebo prostoru pro návštěvy. Pokoje jsou umístěny v klidové části domu s výhledem do zahrady nebo předzahrádky. Prohlédněte si v galerii vizuální fotky bungalovu na klíč a posuďte jeho návrh sami.

Umístěte si dům na pozemek pomocí AR

Pomocí rozšířené reality (AR) si můžete dobře navržený bungalov umístit přímo na váš pozemek. Vylepšená, interaktivní verze reálného prostředí vám napomůže představit si bungalov v jeho reálné velikosti (v měřítku 1:1). Pomocí 1. tlačítka vlevo nahoře si ho můžete zkusit umístit i do prostoru (např. na váš pozemek) díky funkci rozšířené reality – stačí mobilním telefonem sejmout vygenerovaný QR kód. Pomocí 4. tlačítka (dvě červené šipky) můžete nahlédnout i do interiéru domu:

Návod, jak postupovat:

Budete potřebovat pouze mobilní telefon (funkční pro Android i iOS) nebo tablet. Kamera fotoaparátu snímá reálné prostředí a do něj dosadí 3D model domu. Není tedy třeba stahovat nějakou aplikaci, bohatě vám postačí připojení k internetu. Dům si poté můžete procházet i uvnitř a kochat se reálnými výhledy z oken. Doporučujeme vám zobrazit model venku na větší ploše – ideálně právě na vašem pozemku.

Více detailů o domě

Bungalov RACIO s dispozicí 4+kk má zastavěnou plochu 120 metrů čtverečních a užitnou plochu 99 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkového tvaru o rozměrech přibližně 13,1 x 9,1 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu.

Bungalov s dispozicí 4+kk – popis půdorysu

Hlavní vchod je navržený ze strany komunikace (uprostřed domu). Vstupujete do předsíně, kde se nachází vestavěná skříň, dveře do technické místnosti, dveře na samostatné WC a dveře vedoucí do dlouhé chodby. Vydáte-li se v chodbě doleva, dostanete se do koupelny, ložnice a dvou dětských pokojů. V druhé části domu je pak obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní do U, součástí které je i velká vestavěná skříň. Z obývacího pokoje vedou dveře na prostornou venkovní terasu.

Cena bungalovu 4+kk

Cena bungalovu ve variantě hrubé stavby je 1.880.000,- Kč. Cenu domu na dokončení a cenu na klíč naleznete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je ovšem zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Aktuálnost cen je potřeba vždy prověřit se stavitelem domu. V tomto případě se jedná o společnost, která má za sebou řadu úspěšných realizací na území ČR a ke všem klientům má zcela individuální přístup.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu. (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
04.09.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Dřevostavby na klíč: Jaký je rozsah dodávky?

Firma ji postaví, vy dostanete klíče a hned bydlíte. Pozor, tento ideál neplatí vždy!.. Číst více →Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postavený dům

Montované dřevostavby na klíč = nejrychleji postavený dům... Číst více →Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk – známe ceny nejoblíbenějších domů v Česku

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk jsou velice oblíbenou volbou bydlení pro větší rodiny. Podívejte se do fotogalerie a vyberte si váš oblíbený. Který se vám zamlouvá nejvíce? A jaké jsou aktuální ceny?.. Číst více →Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenové srovnání a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk... Číst více →Moderní bungalov 5+kk s garáží s velkým prosklením. Známe cenu

Hledáte moderní a útulný dům, ve kterém se budete cítit skvěle? Možná jste ho právě našli. Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si dispozici bungalovu 5+kk... Číst více →Bungalov 4+kk pro mladou rodinu s dětmi komplet na klíč do 5 mil. Kč

Bungalov 4+kk je navržený v nízkoenergetickém standardu. Jeho moderní návrh vás překvapí. Prohlédněte si naši fotogalerii... Číst více →Bungalov na klíč 4kk pořídíte za 3,5 mil. Oblíbený se stal u rodin se dvěma dětmi

Bungalov 4+kk je ideální variantou pro rodinu se dvěma dětmi. Odpovídá podle vás cena velikosti?.. Číst více →