HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Hledáte dům pro rodinné zázemí? Tato oblíbená nízkoenergetická dřevostavba s obdélníkovým půdorysem nabízí spoustu prostoru, je tak ideální pro čtyřčlennou rodinu. Přečtěte si, co vše je zahrnuto do ceny dřevostavby na klíč a zhodnoťte i půdorys projektu. Odpovídá podle vás cena kvalitě?


Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč s dispozicí 4+kk

Podlouhlý dům s krytou terasou nabízí skvělé zázemí, velké místnosti a dostatek úložných prostor i pro větší rodinu se 4 až 5 členy. Dřevostavba je stavěná systémem sloupkové konstrukce, což je jedna z nerychlejších metod výstavby rodinných domů. Prohlédněte si ve fotogalerii nejen půdorys dřevostavby, ale i fotky z interiéru.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům – popis dispozice

Při vstupu do rodinného domu projdete přes zádveří s technickou místností až na protáhlou chodbu. Odtud vedou dveře do dvou dětských pokojů orientovaných směrem do zahrady, ložnice (jejíž součástí je i samostatná šatna a koupelna), společenského pokoje, koupelny a samostatného WC. Obývací pokoj s krbem je propojený s kuchyní a jídelnou. Tento prostor je navržený do tvaru písmene L, přičemž je v jednom křídle jídelna a v druhém obývací pokoj s posuvnými dveřmi na venkovní terasu. Součástí kuchyně taktéž do tvaru L je kuchyňský ostrůvek. Chcete-li se dozvědet více informací o populárním bungalovu na klíč, přejděte zde.

Aktuální cena domu

Cena Bungalowu L09 ve variantě hrubá stavba je 2.330.000,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb převážně na Vysočině. Nabízí komplexní služby, používají prvotřídní materiál a ke všem zákazníkům přistupují zcela individuálně.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
23.11.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

2

Žebříček 10 nejoblíbenějších českých bungalovů 4+kk – přehled půdorysů a cen

Plánujete začít stavět bungalov 4+kk a hledáte inspiraci pro své bydlení? Porovnejte půdorysy, ceny i fotografie různých typů bungalovů v našem článku.

Bungalov 4+kk do L s bazénem a garážovým stáním je navržený s příjezdem k domu přes zahradu

Máte-li malý pozemek, tento bungalov 4+kk si zamilujete. Prohlédněte si půdorys i již realizované domy tohoto typu v naší fotogalerii.

Rodinný bungalov 5+kk do L pro větší rodinu – cena, půdorys i realizace

Prohlédněte si moderní bungalov s dispozicí 5+kk a jeho elkovým půdorysem na 115 metrech čtverečních.

Malé rodinné domy na klíč – výběr dostupných bungalovů 3+kk

Prohlédněte si TOP 7 bungalovů na klíč s dispozicí 3+kk a 3+1 a porovnejte jejich ceny i dispozice. Který se vám zamlouvá nejvíce?

Moderní bungalov 5kk může stát na vašem pozemku do 5 měsíců. Známe cenu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 5kk.

Hned po státnicích se rozhodli stavět, ale nikdo je nebral vážně. Za 5 měsíců bydleli

Mladí manželé Monika a Ondra si nechali nedaleko Hradce Králové postavit dřevostavbu 4+kk přesně podle svých představ. S jakými překážkami se při stavbě domu setkali a jak se jim dnes bydlí?