HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 4+kk s plochou 100 m2 patří k nejžádanějším. Známe aktuální cenu

Proč právě tento projekt bungalovu s dispozicí 4+kk? Půdorys do tvaru L si Češi zamilovali. Nízkoenergetická dřevostavba nabízí spoustu prostoru, čímž je ideální pro tří až čtyřčlennou rodinu. V článku se dozvíte, co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby na klíč.


Bungalov 4+kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 4+kk

Přízemní dům nese označení Linda. Jedná se o moderní dům větší velikostní kategorie (zastavěná plocha činí 119 m2). Svým návrhem je tento bungalov vhodný do jednopodlažní zástavby (nejen) rodinných domů. Díky dokonale promyšlené dispozici je ideální pro 3–4 členné rodiny, přičemž každý má zajištěné své soukromí. 

Zvolte si sami konstrukční systém dřevostavby

Typový dům si můžete nechat postavit ve variantě difuzně uzavřené i otevřené konstrukce. Systém difuzně otevřené dřevostavby spočívá v samovolném propouštění vlhkosti z interiéru do exteriéru (skladba difuzně otevřené stěny). Naopak systém difuzně uzavřené konstrukce zabraňuje prostupu vodní páry ven – vlhkost tedy zůstává uvnitř domu (skladba difuzně uzavřené stěny). Prohlédněte si skladby stěn ve fotogalerii.

Fotogalerie:

i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Popis dispozice 4+kk

Ihned po vstupu do domu se ocitnete v prostorném zádveří, odkud vedou dveře do komory a na chodbu. Z elkové chodby se dostanete do koupelny, odděleného WC, dvou dětských pokojů, ložnice a hlavní obytné místnosti. Právě kuchyně, jídelní kout a obývací pokoj tvoří rozlehlý společný prostor, ve kterém se odehrává každodenní rodinný život. Z této hlavní místnosti vedou dveře na venkovní terasu, jež nabízí rozlehlý výhled na celou zahradu.

Co všechno je součástí ceny domu na klíč?

  • Konstrukce podlahy (210 mm) včetně podlahové krytiny,
  • obklady stěn v koupelně a WC,
  • vodoinstalace (rozvody, sanita, příslušenství),
  • veškeré elektroinstalace i s příslušenstvím,
  • vytápění (různé kombinace systémů),
  • vnitřní dveře,
  • malířské práce,
  • kuchyně.

Cena bungalovu

Cena bungalovu s názvem Linda je ve variantě na klíč 3.754.106,- Kč. Uvedená cena je včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Více informací o dřevostavbě nalezete zde.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb poblíž Kutné Hory. Vyrábí nízkoenergetické i pasivní domy dle přání zákazníka v difuzně otevřeném i uzavřeném systému.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu. (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
22.06.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Dům na klíč 4kk za 3,9 mil. korun – ideální dispozice pro rodinu se dvěma dětmi

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk. S cenou se vejdete do 4 milionů na klíč... Číst více →Samostatně stojící bungalov na klíč (4kk) dostane i vás – benefity, cena, půdorys

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →Bungalov 4+kk s terasou může stát na vašem pozemku do půl roku – známe cenu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →Bungalov pro čtyřčlennou rodinu (105 m2). Co vše je zahrnuto v ceně domu na klíč?

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →Bungalov na klíč 4kk pořídíte za 3,5 mil. Oblíbený se stal u rodin se dvěma dětmi

Bungalov 4+kk je ideální variantou pro rodinu se dvěma dětmi. Odpovídá podle vás cena velikosti?.. Číst více →