HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Úsporný bungalov (154 m2) šetří díky promyšlenému návrhu 400 000 Kč

Na domě se dá ušetřit na ledasčem. Dokonale promyšlený návrh dispozice je však mistrovským dílem. Poskládat místnosti tak, abyste využili každý kout a přeměnili ho na užitný či úložný prostor, vyžaduje velkou dávku kreativity, představivosti, znalostí a souvislostí. Pokud chcete pořádnou dávku skvělé inspirace, přinášíme jako ukázku tento perfektně navržený přízemní dům 4+kk, který díky chytré dispozici ušetří vaší peněžence minimálně 400 tisíc korun.


Bungalov 4+kk s prostornou dispozicí
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Dosažitelný dům pro velkou rodinu

Tento typový dům nabízí velmi útulné bydlení i pro větší rodinu. Jeho plocha je v celém domě výborně využitá. Má chytře navržený půdorys, díky čemuž ušetříte už při stavbě domu, a je nízkoenergetický, což vám zase ušetří náklady při provozu domu.

Umístění bungalovu 4+kk i na svažitém pozemku

Tento přízemní rodinný dům je vhodné umístit na větší pozemek, plánujete-li v budoucnu velkou zahradu. Stejně tak hodí i na svažité pozemky, kde lze prostor pod domem využít jako podsklepenou garáž. Svou dispozicí je ideální pro čtyřčlennou nebo pětičlennou rodinu. Prohlédněte si již realizované domy typu DP 154 ve fotogalerii.

Geniální návrh dispozice ušetří majitelům až 400 tisíc korun

Ihned po vstupu do domu se ocitnete v prostorném zádveří. Odtud vedou dveře do skladu, který je zároveň propojený dveřmi s exteriérem, dále do koupelny, dvou dětských pokojů a do menší galerie. Sejdete-li z této galerie o tři stupně níže, dostanete se do hlavní obytné místnosti. Zde je na ploše téměř 48 metrů čtverečních navržený obývací pokoj spojený s kuchyní i jídelnou. Kromě francouzských oken vedoucích ve venkovní terasu jsou tu i dveře do ložnice s vlastní koupelnou a WC.

Naprostou originalitou a genialitou tohoto domu je to, že nemá žádné chodby. Dispozice je navržená tak šikovně, že vás neokrádá o drahé metry čtvereční, které jsou v chodbě tak málo využitelné a slouží pouze jako komunikační prostor. V běžném domě o velikosti 100 až 120 m2 bývá chodba v průměru o velikosti 10 m2. Pokud vezmeme v úvahu, že metr čtvereční zastavěné plochy domu na klíč stojí v dnešní době minimálně 40 000 Kč, dostáváme se na částku 400 000 Kč, kterou ušetříte za zbytečný prostor navíc. Prohlédněte si detailně půdorys typového bungalovu 4+kk.

Jaká je cena bungalovu 4+kk pro pětičlennou rodinu?

Cena bungalovu je ve variantě hrubé stavby 4.404.960,- Kč, cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí ceny domu není cena za základovou desku.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb v Plzeňském kraji. Vyrábí nevšední domy s vynikajícími stavebně-fyzikálními vlastnostmi, výborným architektonickým řešením a tradičně vysokou kvalitou řemeslné práce.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
05.10.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Nejoblíbenější domy v Česku za rok 2022 – vedou bungalovy. Podívejte se dovnitř

Dřevěné domy – v druhé polovině roku 2022 veřejnost každý měsíc hlasovala a zde je výsledek. Která z těchto TOP dřevostaveb oslovila nejvíce vás?.. Číst více →Cenově dostupné rodinné domy – výběr bungalovů na klíč do 3 mil

Bydlete do 3 milionů ve svém vlastním domě! Přinášíme vám 7 bungalovů pro seniory a tříčlenné rodiny. Cenově se tyto domy pohybují již od 1,3 milionu Kč... Číst více →Stále hledáte cenově dostupné bydlení? Víme o typovém domě pro čtyřčlennou rodinu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →Dům 5kk s garáží a terasou zaujal veřejnost velmi přívětivou cenou

Pořízení rodinného domu je velký životní krok a tomuto rozhodnutí předchází obvykle nejen velké plánování, ale i obstarání finančních prostředků... Číst více →Rodinný dům navrhl Veronice její bratr. Povedlo se mu snížit cenu o statisíce

Rodina dokázala na prostoru ušetřit statisíce, a to jen díky bratrovi paní majitelky Veroniky. Na základě svých dlouholetých zkušeností ve stavebním oboru jim pomohl navrhnout bezchybnou dispozici. Získali jsme půdorys... Číst více →