HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dům 5kk s garáží a terasou zaujal veřejnost velmi přívětivou cenou

Pořízení rodinného domu je velký životní krok a tomuto rozhodnutí předchází obvykle nejen velké plánování, ale i obstarání finančních prostředků. Plánování pak není pouze o tom, jaká bude dispozice, ale i důležité detaily, které zásadně ovlivní kvalitu našeho budoucího života. To může být třeba garáž integrovaná přímo jako součást domu nebo krytá teráska, na kterou můžeme vyjít přímo z obyváku.


bungalov na klíč 5+kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 5+kk, o který je nebývalý zájem

První velkou výhodou této stavby je, že je řešena jako bungalov (tedy přízemní dům bez nutnosti chodit do patra), s klasickou sedlovou střechou a je možné jej umístit na téměř jakýkoliv pozemek. Dispozice jej předurčuje k poskytnutí komfortního bydlení běžné, ale i větší rodině. A nejen to, je zde kladen důraz na soukromí pro každého člena rodiny. Je možné tedy trávit čas ve sdílených prostorách i dopřát si nerušeného klidu. Z hlediska prostorové velkorysosti nebyly opomenuty ani dětské pokoje, které nabízí každý 13 metrů čtverečních užitné plochy, což je velmi příjemné.

Dům je nabízen jako typová stavba, tedy již dokonale vymyšlen a naprojektován, a je možno si jej nechat postavit. Několik realizací tohoto domu se nám povedlo získat do naší fotogalerie, můžete si je proto prohlédnout zde.

Fotogalerie:

i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Pojďme si dům projít místnost po místnosti

Ihned po vstupu do domu se ocitnete v prostorném zádveří. Odtud vedou dveře do šatny, spíže (jenž je zároveň propojená s kuchyní) a do dlouhé chodby. Tato chodba je rozdělená na dvě části.

Z první chodby (5,7 m2) se dostanete do pracovny / hostinského pokoje, technické místnosti, samostatného WC a do velké obytné místnosti. Zde je navržený obývací pokoj s jídelnou a částečně oddělenou kuchyní. Z druhé chodby se dostanete  tzv. noční zóny – do koupelny, ložnice, dvou dětských pokojů a na samostatné WC.

Pokud by měl být dům přizpůsoben potřebám pětičlenné rodiny, dá se z pracovny udělat ložnice, která je dostatečně oddělená od dětských pokojů, tudíž budou mít děti i rodiče dostatečné soukromí.

A na závěr bonbónek. Součástí stavby je také venkovní terasa, na kterou vedou dveře z obývacího pokoje a dvou dětských pokojů. Ideálně poslouží pro společné snídaně při východu slunce rovnou v přírodě.

Cena až na prvním místě

Většinu zájemců samozřejmě zajímá v první řadě pořizovací cena tohoto domu, jelikož se pohybujeme v částkách, které musejí být často kryty hypotečním úvěrem. V tomto případě se dá říct, že cena je překvapující, a to v pozitivním smyslu slova. Ve variantě hrubé stavby se totiž pohybuje někde na cenové úrovni lepšího automobilu v plné výbavě, konkrétně pak 3.623.190,- Kč. Aktuální cenu domu na klíč si můžete ověřit zde. Všechny uvedené ceny jsou již včetně DPH. Velmi příjemným bonusem, který není úplně běžný, je fakt, že v této ceně je již obsažena i cena za základovou desku.

Dodavatel tohoto domu sídlí v Plzeňském kraji. Specializuje se na návrh a stavbu nevšedních domů s přidanou užitnou hodnotou a vynikajícími stavebně-fyzikálními vlastnostmi, výborným architektonickým řešením a tradičně vysokou kvalitou řemeslné práce. Je třeba říci, že tyto hodnoty dům z našeho pohledu skutečně respektuje.

Zaujala vás tato stavba? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 5+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Řešíte stavbu domu, možnosti větrání a vytápění? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu. (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.

Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
26.08.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

19

Bungalov nebo dům na patro?

Podíváme se na výhody a nevýhody přízemních a vícepatrových domů... Číst více →Dřevostavby jako bungalovy: Proč je to výhodné?

Proč je výhodné stavět dřevostavby jako bungalovy? Odpověď v příspěvku.. Číst více →Rodinný bungalov 5+kk do L pro větší rodinu – cena, půdorys i realizace

Prohlédněte si moderní bungalov s dispozicí 5+kk a jeho elkovým půdorysem na 115 metrech čtverečních... Číst více →Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk – známe ceny nejoblíbenějších domů v Česku

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk jsou velice oblíbenou volbou bydlení pro větší rodiny. Podívejte se do fotogalerie a vyberte si váš oblíbený. Který se vám zamlouvá nejvíce? A jaké jsou aktuální ceny?.. Číst více →Nejoblíbenější domy v Česku za rok 2022 – vedou bungalovy. Podívejte se dovnitř

Dřevěné domy – v druhé polovině roku 2022 veřejnost každý měsíc hlasovala a zde je výsledek. Která z těchto TOP dřevostaveb oslovila nejvíce vás?.. Číst více →Cenově dostupné rodinné domy – výběr bungalovů na klíč do 3 mil

Bydlete do 3 milionů ve svém vlastním domě! Přinášíme vám 7 bungalovů pro seniory a tříčlenné rodiny. Cenově se tyto domy pohybují již od 1,3 milionu Kč... Číst více →Bungalov 5+kk do tvaru L s prostorným interiérem (s garáží i bez). Známe cenu

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám typový dům Savignon s dispozicí 5+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys... Číst více →