HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Mimořádný bungalov 4+1 s garáží je na míru mladé rodině. Bydlete už do půl roku

Atypický bungalov je svou dispozicí ideálně přizpůsoben potřebám mladé rodiny. Jeho dispozice 4+1 s garáží a užitná plocha 118 metrů čtverečních poskytuje skvělé rodinné zázemí. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys? Prohlédněte si příklady jeho realizací ve fotogalerii.


Bungalov na klíč 4+1 s garáží
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov na klíč 4+1

Přízemní rodinný dům s valbovou střechou je vhodný pro větší parcely. Jeho dispozice je navržena tak, aby byl prostor uvnitř maximálně využitý – prohlédněte si již realizované domy typu Iveta ve fotogalerii. Konstrukčním systémem bungalovu na klíč je two by four.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Zvolte si sami skladbu vaší dřevostavby

Typový dům si můžete nechat postavit ve variantě difuzně uzavřené i otevřené konstrukce. Systém difuzně otevřené dřevostavby spočívá v samovolném propouštění vlhkosti z interiéru do exteriéru (skladba difuzně otevřené stěny). Naopak systém difuzně uzavřené konstrukce zabraňuje prostupu vodní páry ven – vlhkost zůstává tedy uvnitř domu (skladba difuzně uzavřené stěny).

Konstrukční systém dřevostavby difúzně otevřený nebo uzavřený?

Popis dispozice 4+1

Hned po vstupu do domu se ocitnete v předsíni. Odtud vedou dveře do prvního pokoje a na WC. Z prostorného zádveří se dostanete do hlavní obytné místnosti s částečně oddělenou kuchyní. Tento prostor je ze strany zahrady kompletně prosklený, máte tak skvělý přehled o dětech, které si hrají venku. Součástí kuchyně je (mimo jiné) i komora o velikosti 3,14 metrů čtverečních. Na obývací pokoj navazuje menší chodba, ze které vedou dveře do koupelny, druhého pokoje a ložnice. Z přilehlé venkovní terasy vedou dveře do garáže.

 

Cena bungalovu na klíč

Cena bungalovu s názvem Iveta je ve variantě hrubé stavby 1.370.000,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku.

Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb poblíž Kutné Hory. Vyrábí nízkoenergetické i pasivní domy dle přání zákazníka v difuzně otevřeném i uzavřeném systému.

Co všechno je součástí ceny domu na klíč?

  • Konstrukce podlahy (210 mm) včetně podlahové krytiny,
  • obklady stěn v koupelně a WC,
  • vodoinstalace (rozvody, sanita, příslušenství),
  • veškeré elektroinstalace i s příslušenstvím,
  • vytápění (různé kombinace systémů),
  • vnitřní dveře,
  • malířské práce,
  • kuchyně.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 4+1 najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Vydáno dne:
15.05.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

2

Konstrukční systém dřevostavby difúzně otevřený nebo uzavřený?

Jedním z hlavních aspektů konstrukčního systému dřevostaveb je stavební fyzika - problematika tepelné izolace a ochrany proti vlhkosti... Číst více →Video: Dřevo jako obnovitelný materiál

Dřevo má uzavřený životní cyklus, který ho činí obnovitelným a šetrným k životnímu prostředí. Zásadní roli v tomto cyklu hraje prvek uhlík... Číst více →Mladá rodina bydlí ve vzorovém domě blízko Prahy. V čem jim dispozice 5+kk tolik vyhovuje?

Kateřina a Kamil si nechali postavit blízko Prahy hezký patrový domek s dispozicí 5+kk. Co bylo při plánování jejich domu unikátní? S čím jsou nejvíce spokojení a co by dnes naopak udělali jinak?.. Číst více →Ideální návrh dispozice – správné rozmístění pokojů v domě podle světových stran

Při návrhu dispozice se zaměřte na správné rozmístění pokojů. Napomoci vám mohou světové strany. Kde je silný vítr, kde chlad a kde svítí intenzivně slunce?.. Číst více →Stále hledáte cenově dostupné bydlení? Víme o typovém domě pro čtyřčlennou rodinu

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenu a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4+kk... Číst více →