HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Jubilejní Caravaning Brno nabídne o pavilon více. Počet návštěvníků rapidně roste

Poznávání nových krajů, aktivní dovolená s rodinou či přáteli nebo relaxace v přírodě, daleko od civilizace. Ať už je důvod pro vaše cestování s karavanem jakýkoliv, určitě byste neměli vynechat brněnskou výstavu Caravaning Brno. Patří totiž mezi nejvýznamnější akce svého druhu v České republice a má svoji nezaměnitelnou atmosféru. Na ploše 18 000 m2 plochy nabízí každoročně kompletní přehlídku obytných automobilů i karavanů včetně příslušenství a vybavení, zkrátka vše, co k cestování po vlastní ose patří

Caravaning Brno
i Foto: BVV Veletrhy Brno

Letošní ročník bude velkolepý

I to je jeden z důvodů, proč sem vždy na podzim zamíří téměř 25 tisíc návštěvníků se zájmem o cestování a kempování. Letošní jubilejní dvacátý ročník bude ještě větší, než ty předchozí a nabídne další pavilon, zaměřený na dobrodružství v přírodě.

Adventure Hall G1 pro dobrodružné cestování

Bývá tradicí, že výstava vždy obsadí dva největší pavilony P a F brněnského výstaviště. Letos se k nim přidá ještě hala G1! „Třetí pavilon, zvaný „Adventure Hall“, bude připraven zejména pro návštěvníky, co rádi cestují mimo pohodlí kempů a třeba si i rádi své čtyřkolové miláčky upravují pro individuální potřeby. Pozorovali jsme tento trend už při předchozím ročníku a proto jsme se rozhodli jej podpořit,“ uvádí manažerka výstavy Simona Křečková. Podle jejích slov se tak nabídka tradičních obytných aut a karavanů v letošním roce viditelně rozšíří o offroad karavany, minikaravany, vestavby, nástavby a stále oblíbenější střešní autostany.

A samozřejmě nebude chybět sortiment příslušenství a vybavení potřebného pro dobrodružné cestování v přírodě, za každého počasí. V pavilonu G1 bude probíhat navíc doprovodný program zahrnující oblíbené cestopisy, rozhovory s cestovateli, rady a tipy pro kutily. Dobrým tématem bude také příprava na cestování s dětmi.

Haly P a F plné značek včetně prémiových

Milovníci prémiových značek najdou své favority tradičně v pavilonu F, kde se v plném lesku opět představí zejména luxusnější obytné automobily a karavany. V Hale P pak bude zcela obsazeno obytnými vozy a karavany nejrůznějších známých značek, od menších kompaktních až po automobily a přívěsy pro mnohočetné rodiny. Výběr bude opravdu velký i co se týče designů a vybavení nejmodernějšími technologiemi. Hala P bude hostit také vystavovatele s příslušenstvím a doplňky pro kempování, bez kterých už si život s karavanem nedovedeme představit. Prezentovat se zde budou také kempy a regiony tuzemské i zahraniční, takže návštěvník získá přehled, kam a za jakých podmínek může s obytným vozem vyrazit. Pro inspiraci budou připraveny na pódiu cestovatelské přednášky a pro podporu jako vždy technické poradenství.

Tradiční stálice veletrhu nebudou chybět, doplní je nové firmy

A na jaké značky konkrétně se můžeme těšit? Nebudou chybět tradiční vystavovatelé jako Auto Bayer, Az- servis, Caravan Centre Moravia, Caravan Centrum Pardubice, CARAVAN Plus, Caravan Metropol, Centrum Moravia, CWN (CampingWorld Neugebauer), Karavan Travel, Top Trade a mnoho dalších. Nově se na veletrhu budou prezentovat firmy jako např. BM Box, FullVans, Karavany Lubná, MW Motors, Komaniac nebo Reka karavany.

Kromě nových vozů a karavanů se mohou návštěvníci i tento rok těšit na příležitost pořídit si něco dostupnějšího, zánovního. Součástí veletrhu bude totiž opět oblíbený bazar karavanů. Všem karavanistům pak přijde jistě vhod Caravan Park, tedy parkovací místo v areálu pro všechny přátele a návštěvníky veletrhu!

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte online stavební veletrh Veleton, který se uskuteční 26. – 29. ledna 2024. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní na tomto odkazu (počet vstupenek je limitován). Těšit se můžete na množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery.


Vydáno dne:
31.10.2023

Photocredit: BVV Veletrhy Brno

1

Celoroční mobilní domy plní díru na trhu

Mobilní dřevostavby, čím jsou přelomové a jak řeší problémy dnešní doby?.. Číst více →Mobilní domy – jsou vhodné pro celoroční bydlení?

Líbí se vám mobilní domy? V České republice je to rostoucí trend. Hodí se mobilní dům k celoročnímu bydlení?.. Číst více →Dokonalý mobilní domek k celoročnímu bydlení brázdí Francii

Jste milovníky mobilního bydlení? Potom si přečtěte náš článek o dokonalém mobilheimu, který poskytuje dostatek komfortu pro celoroční obývání... Číst více →Jak vypadá mobilní domek, do kterého se pohodlně vejde rodina s malým dítětem?

Mobilheim, ve kterém bydlí rodina i s dítětem, je tak důmyslně řešený, že má každý z obyvatelů dostatek prostoru i soukromí. A ještě ubytují i návštěvu... Číst více →