HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Přijďte si s dětmi v Praze zasadit strom – happening v parku pod širým nebem

Máte rádi dřevo a les? Chcete se o nich dozvědět něco nového a zároveň udělat dobrou věc pro naši planetu? Přijďte na Den dřevorádů  happening pod širým nebem. Můžete si zasadit strom, vyrobit lavičku pro Thomayerovu nemocnici a užít si i další zážitky v přírodě.


Sázení stromů
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Nadace dřevo pro život

Den dřevorádů slavíme v neděli 16. září v Michelském lese v Praze, 10 minut příjemné procházky od metra Roztyly. Akci pořádá Nadace dřevo pro život. Na akci si s sebou můžete vzít doprovod. Vítáme všechny, kteří mají rádi dřevo a chtějí si užít bohatý program na čerstvém vzduchu. Pokud budete mít zájem, můžete se přímo na místě také registrovat jako oficiální dřevorádi.

Hlavní část oslav začíná ve 14:00. Co nás všechno čeká?

12:00 setkání nositelů značky Dřevo je cesta – pouze se speciální pozvánkou

14:00 zahájení oslav Dne dřevorádů – stavění laviček, procházky lesem s lesníkem, sázení stromů, občerstvení, živá hudba – od této chvíle je program pro širokou veřejnost

15:00 tvoříme republikový rekord v počtu dřevorádů na jednom místě

17:30 předání dřevěných laviček Thomayerově nemocnici a dalším dobročinným organizacím

18:00 oficiální ukončení oslav

Zasadíme stromy

Víte, jaké to je být lesníkem? Na naší akci se s ním projdete lesem, naučíte se měřit stromy speciálními lesnickými přístroji a zjistíte, jak zasadit strom, aby přežil. Není to tak jednoduché, jak se může zdát.

Postavíme lavičky pro Thomayerovu nemocnici

Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás připravili teambuilding. Budeme stavět lavičky ze dřeva. Až je všechny postavíme, předáme je darem Thomayerově nemocnici, Domovu pro seniory Krč a Domovu pro osoby se zdravotním postižením Sulická.

Budeme na rádiu Blaník

Oslavy Dne dřevorádů jsou tak kuriózní, že se na ně přijede podívat i rádio Blaník a bude z akce vysílat tři živé vstupy. Pokud na akci nemůžete dorazit, nalaďte si nás v neděli odpoledne na rádiu Blaník. 

Vytvoříme republikový rekord

Každý dřevorád, který se na místě podepíše do prezenční listiny, dostane placku „Jsem dřevorád“. Všichni se pak společně v určený čas vyfotíme, a tím vytvoříme rekord. Vytvoření rekordu potvrdí komisař, který na akci přijede z Pelhřimova.

 

Těšíme se na vás.

 

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Terezie Poláková

Vydáno dne:
08.09.2018

Photocredit: Nadace dřevo pro život

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE