HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Den dřevostaveb - pojďte dál

V sobotu 27. 9. 2014 se koná Den dřevostaveb. V tento den bude od 10:00 do 17:00 otevřeno a zpřístupněno okolo padesáti vybraných vzorových a referenčních dřevostaveb členských firem ADMD na území celé České republiky.

Vyberte si domy, které vás zajímají a běžte se na ně podívat! Schůzku je lepší si domluvit předem.


Koláž fotografií dřevostaveb

Den dřevostaveb 2014 vám umožní si nejenom na vlastní oči prohlédnout více než 50 domů, ale budete si je moci i „osahat“, prozkoumat všechny jejich detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců jednotlivých firem všechny potřebné informace, které při svém rozhodování potřebujete. Dozvíte je informace o cenách dřevostaveb, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

Bude Vás zajímat: Dřevostavby na klíč: Jaký je rozsah dodávky

 

27. žáří - Den, kdy dřevostavby otvírají své dveře

Jinými slovy se dá říci, že se jedná o den otevřených dveří ve vybraných dřevostavbách v ČR.  Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 27.9.2014 navštívit se bude pohybovat kolem padesáti. 

 

Kde je nejvíce dřevostaveb na jednom místě? V EDENu 

Jedním z míst, kde si budou moci zájemci o dřevostavby prohlédnout více dřevostaveb najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu BVV). Podrobnosti o bohatém doprovodném programu jsou k dispozici na stránkách stavebního centra.

Bude Vás zajímat: Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postavený dům

 

Vyberte si domy, které vás zajímají a domluvte si schůzku

Pokud o stavbě dřevostavby vážně uvažujete a nemáte možnost navštívit někoho, kdo již v dřevostavbě bydlí, je to opravdu dobrá příležitost. Podívejte se, kterou stavbu byste rádi navštívili a domluvte se s kontaktní osobou, která je u ní uvedena.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám akce líbila.

P.S. Zvažujete stavbu dřevostavby? Zúčastněte se dne otevřených dřevostaveb, v rámci kterého můžete zdarma osobně navštívit přes 50 dokončených nebo rozestavěných staveb, a také místa, kde se dřevostavby vyrábí.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
15.09.2014

7

Kdo vám v Brně postaví dřevostavbu

Kdo vám v Brně dřevostavbu postaví? Jaké zajímavé dřevostavby v Brně najdete?

Hledáme dřevostavby, které se vám líbí. Hledejte také!

Zapojte se do hlasování o nejpovedenější české dřevostavby. Stačí jeden klik.