HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

KVÍZ: Jak bydlí Leonardo DiCaprio, Arnold Schwarzenegger, Pamela Anderson a další? Přiřaďte hvězdy ke správnému domu

Že slavné osobnosti nebydlí v dvoupokojovém bytě v paneláku nejspíše nikoho nepřekvapí. Celebrity nejčastěji sahají po honosných sídlech v Beverly Hills nebo moderních vilách na pláži v Malibu. Víte však, jak bydlí vaše oblíbená zpěvačka nebo váš oblíbený herec? Nahlédněte společně s námi pod pokličku slavných a zjistěte, jak dobře tyto hvězdy znáte.


Dokážete správně přiřadit celebritu k domu?
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Georges Biard a Toglenn a Gage Skidmore a Colin Chou (Wikipedia CC 3.0)

Tady bydlím já 

Jim Carrey, Rihanna, Bill Gates a další ze světové smetánky se nespokojí jen tak s něčím. Jejich originální dřevostavby jsou tak často opravdovým mistrovským dílem, na kterém se podíleli ti nejlepší architekti. Co myslíte, zvládnete přiřadit k domu správnou celebritu?

SPUSTIT KVÍZ →

Na více fotografií domů, ve kterých slavné osobnosti bydlí, se můžete podívat v galerii. Ale pozor. Fotografie obsahují spoilery, proto si je prohlédněte až po dokončení kvízu.

Vydáno dne:
12.06.2024

Photocredit: Georges Biard a Toglenn a Gage Skidmore a Colin Chou (Wikipedia CC 3.0)

0

Bill Gates bydlí v dřevostavbě za 2300 milionů. Na energiích ale šetří
Jak může být dům o rozloze fotbalového hřiště mimořádně energeticky úsporný a čím se u Billa Gatese inspirovat při realizaci vlastního domu?

Dřevostavba Arnolda Schwarzeneggera je na prodej se slevou. Tady žil terminátor 25 let
Život v dřevostavbě si zamiloval i představitel Barbara Conana. Čím překvapí a kolik stojí dřevostavba od Arnolda Schwarzeneggera?

Jim Carrey nechal veřejnost nakouknout do své okázalé dřevostavby s vodopádem
Dům Jima Carreyho je galerií, kinem i fitkem. Herec si na luxusním ranči nechal zavést systém, který si můžete pořídit i do svého bydlení.

Slavná Scarlett Johansson koupila legendární dřevostavbu v tajném místě Hollywoodu
Slavná herečka Scarlett Johansson bydlí v tajné čtvrti newyorského Hollywoodu. V domě, který navrhl slavný architekt z USA.

Nejbohatší zpěvačka světa žije v nadupané dřevostavbě za 220 milionů. Jedná se o nejskromnější z jejích domů
Nejbohatší zpěvačka světa vlastní sídlo v tudorovském stylu. Je v kontaktu s hollywoodskou smetánkou a zároveň poskytuje soukromí.

KVÍZ: Jak dobře se orientujete v obytné normě? I zkušení museli odkrýt obrázkové nápovědy
Obytná norma je jedním z mála souhrnů požadavků, který byste si měli alespoň jednou prolítnout očima. A jestliže se do studia obytné normy příliš nehrnete, vyzkoušejte si náš dnešní kvíz, ve kterém jsme základní principy shrnuli a doplnili navíc i obrázky pro vaši lepší představivost.

KVÍZ: Které ovoce zlepšuje krevní tlak a po kterém uvidíte jako ostříž? Otestujte své znalosti ovoce a zeleniny
Že je ovoce a zelenina základem každé zdravé a vyvážené stravy, ví úplně každý. Najde se však také plno faktů, které vám tak jasné být nemusí. Otestujte své znalosti.

KVÍZ: Existují věci, které do kompostu nesmí. Většina lidí netuší, které to jsou
Co když do kompostu házíte něco, co tam nepatří? Existují potraviny i další věci, které nejenže tvorbu kompostu nepodpoří, ale mohou kompost zcela zničit.

KVÍZ: Poznáte nejznámější druhy stromů? Otestujte se, zda zvládnete učivo prvního stupně
Poznávat jednotlivé druhy stromů se učí děti už na základní škole. Pro vás by to tedy měla být hračka. Tak co? Víte, co je smrk a co jedle?

KVÍZ: Poznáte nejznámější české houby? Zkuste si, jestli přežijete návštěvu lesa
Mezi jaké houbaře se řadíte? Poznáte pouze bedlu a hřib nebo jsou vaše znalosti mnohem širší? Otestujte se v našem kvízu.