HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavby 2013: Výstava, nebo prezentace kultury?

Již poosmé má možnost odborná i laická veřejnost shlédnout ty nejaktuálnější témata z prostředí dřevostaveb. Kde? Na veletrhu Dřevostavby 2013 v Praze na výstavišti v Holešovicích v termínu 21.-24.2.2013.

Na své si jistě přijdou návštěvníci z řad firem, investorů, „hobíků“, a špionů hledající informace. Informace pro svá další životní rozhodnutí, informace pro další rozvoj svého podnikání, navázání kontaktů a partnerství. Nejsilnější skupina zájemců si však především přijde pro inspiraci, kterou svět dřevostaveb nabízí.


Veletrh dřevostavby - logo

V čem však já osobně vidím výraznost a svým způsobem jedinečnost této akce? Otázka, která jistě provokuje čtenářovu mysl: „Může vůbec veletrh v dnešní době něco takového nabídnout?“ Odpověď zní velice jednoduše: ANO. To ze dvou hlavních důvodů.

Na žádném jiném místě totiž neuvidíte, že by konkurenční firmy obcházely účastníky výstavy, podávali si vzájemně ruce a přáli si úspěch. Osobně považuji tento jev na podnikatelské úrovni za unikát. Ano, úcta k pravidlům a k soupeři vytváří na veletrhu zcela ojedinělou atmosféru. Otevře vám dveře a umožní nahlédnout do kultury dřevostaveb.

Bude Vás zajímat: Levné dřevostavby: Jak ušetřit a neprodělat při stavbě domu

Druhým hlavním důvodem je, že tento obor stavebnictví progresivně používá nejmodernější technologie. Používá je v celém spektru svého podnikání a to od návrhu, přes výrobu, až po finalizaci. Sofistikované CAD programy pro projektování, roboty pro výrobu a kompletaci dřevostaveb, nejnovější poznatky z oboru projektového řízení.

Pokud jste tedy odborník, stavebník či investor hledající informace nebo byste rádi poznali a nasáli atmosféru kultury zvané dřevostavby, jste srdečně zváni. Budeme se těšit.

Více se o tomto veletrhu dozvíte na jeho oficiálních stránkách.

V případě, že hledáte firmy, a informace o pražských dřevostavbách, připravili jsme pro vás samostatný článek Dřevostavby Praha.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Michal Šopík
Hlavní inženýr Vesper Frames s.r.o.

Vydáno dne:
28.01.2013

3 -1

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE