HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Rodinný bungalov 5+kk do L pro větší rodinu – cena, půdorys i realizace

Tento bungalov na klíč je svou dispozicí ideálně přizpůsoben větší rodině. Každý člen má přitom v domě své soukromí. Elkový půdorys s dispozicí 5+kk na ploše 115 metrů čtverečních poskytuje příjemné rodinné zázemí. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je rozvržen půdorys? 


Rodinný bungalov 5+kk do L – cena, půdorys i realizované projekty
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Rodinný bungalov do L s dispozicí 5+kk

Tento bungalov na klíč střední velikosti vhodný pro 4–5člennou rodinu. Dominantou tohoto domu je velký prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou pro setkávání celé rodiny. Pátá obytná místnost může sloužit jako pracovna nebo velká šatna. Bungalov dominuje především otevřeným prostorem pro velkou terasu a zahradu. Podívejte se na více detailů v naší galerii.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Více detailů o domě

Dům má zastavěnou plochu 139 metrů čtverečních a užitnou plochu 115 m2. Pro vaši představu se jedná o stavbu do tvaru L o rozměrech přibližně 13,5 × 13,2 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Velký obývák je propojený s jídelnou a kuchyňským koutem do tvaru U.

Kuchyně v českých dřevostavbách – nahlédněte do dvaceti domácností

Bungalov 5+kk – cena

Cena bungalovu ve variantě hrubá stavba je 2.750.000,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb ve středních a severních Čechách. Nabízí komplexní služby, používají prvotřídní materiál a ke všem zákazníkům přistupují zcela individuálně.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 5+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
29.09.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Moderní dvougenerační bydlení – dvojbungalov ze dřeva

Navštívili jsme moderní bungalov s nosnou konstrukcí ze dřeva. Nabízí dvě samostatné bytové jednotky a je skvělým řešením pro dvougenerační bydlení. Proč se ho majitelé rozhodli takto postavit?

Cesta k jejich vysněné dřevostavbě byla strastiplná. Čím vším si museli projít?

Osud jim nachystal nelehkou cestu k vysněnému bydlení. Čím vším si museli projít a jak se jim dnes žije? Přečtěte si příběh plný strastí a neuvěřitelných příhod.

Bára a Jiří si postavili dřevostavbu snů. Má otevřený obývák a moderní technologie

Do návrhu dřevostavby u Liberce se zapojilo mnoho odborníků. A stálo to za to. Výsledná dřevostavba Báry a Jiřího je ohromující. Prohlédněte si ji do detailu a přečtěte si rozhovor s majitelkou.

V bungalovu za 2,5 milionu Kč se budete cítit jako doma

Hledáte malý a útulný dům, ve kterém se budete cítit skvěle? Možná jste ho právě našli. Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si dispozici bungalovu 2+kk.

Žebříček 10 nejoblíbenějších českých bungalovů 4+kk – přehled půdorysů a cen

Plánujete začít stavět bungalov 4+kk a hledáte inspiraci pro své bydlení? Porovnejte půdorysy, ceny i fotografie různých typů bungalovů v našem článku.

Levné domy na klíč – 10 nejdostupnějších od českých firem

Peníze vždy hrály důležitou roli a hýbou světem i dnes. Podívejte se na levné domy – výběr těch nejoblíbenějších a nejdostupnějších českých domů.

Malé rodinné domy na klíč – výběr dostupných bungalovů 3+kk

Prohlédněte si TOP 7 bungalovů na klíč s dispozicí 3+kk a 3+1 a porovnejte jejich ceny i dispozice. Který se vám zamlouvá nejvíce?

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk – známe ceny nejoblíbenějších domů v Česku

Bungalovy na klíč s dispozicí 5+kk jsou velice oblíbenou volbou bydlení pro větší rodiny. Podívejte se do fotogalerie a vyberte si váš oblíbený. Který se vám zamlouvá nejvíce? A jaké jsou aktuální ceny?

Ideální návrh dispozice – správné rozmístění pokojů v domě podle světových stran

Při návrhu dispozice se zaměřte na správné rozmístění pokojů. Napomoci vám mohou světové strany. Kde je silný vítr, kde chlad a kde svítí intenzivně slunce?

Představujeme nový bungalov na klíč s dispozicí 4+kk – vlezete se do 5 mil korun

Plánujete začít stavět vlastní dům a hledáte kvalitu, cenové srovnání a především inspiraci? Prohlédněte si oblíbený typový dům s dispozicí 4kk.