HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

V bungalovu za 2,5 milionu Kč se budete cítit jako doma

Bungalov o celkové užitné ploše 93 m2, který je velice kompaktní a obzvláště vhodný pro pasivní nebo bezbariérový dům. Plocha 93 metrů čtverečních je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek. Co vše je zahrnuto v ceně a jak přesně je navržen půdorys? Podívejte se na příklady jeho realizací ve fotogalerii.


V bungalovu za 2,5 milionu Kč se budete cítit jako doma
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: 100 dřevostaveb (se souhlasem)

Bungalov s dispozicí 2+kk

Terasa malého bungalovu slouží jako úžasné místo pro setkávání rodiny a přátel. Stavba může být doplněna o fotovoltaické panely, čímž se stává částečně soběstačnou i z hlediska energií. Velké prosklené plochy poskytují dostatek proslunění, proto je život v tomto domě opravdovým požitkem. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu 2+kk na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: 100 dřevostaveb (se souhlasem), Katalog projektů Dřevostavitele, 100 dřevostaveb

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 2+kk je možné realizovat i v bezbariérové variantě, a to není ani zdaleka vše. Má zastavěnou plochu 112 metrů čtverečních a užitnou plochu 93 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkového tvaru o rozměrech přibližně 11,5 x 9,5 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Střecha bungalovu je možná řešit jako valbová, sedlová i pultová.

Cena bungalovu 2+kk

S náklady na výstavbu se jednoduše vlezete do 2,5 milionů Kč. Cena bungalovu Modo 01 ve variantě na dokončení je 2.489.750,- Kč. Cenu domu na klíč naleznete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je také zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Aktuálnost cen je potřeba vždy prověřit se stavitelem domu. V tomto případě se jedná o mezinárodní společnost s tradicí již přes 50 let, která se mimo jiné zabývá i výstavbou hal, montovaných domů a železobetonových staveb.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 2+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Plánujete stavbu rodinného domu? Navštivte náš Online kurz Stavíme dům, kde se v rámci 7 video lekcí dozvíte jak ušetřit a předejít zbytečnému stresu.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
20.05.2022

Photocredit: 100 dřevostaveb (se souhlasem)

3

Mohlo by Vás zajímat: