HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Seznamte se s novinkami a trendy oboru dřevostaveb na veletrhu For Wood

Stavebnictví v Česku zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy hýbou trhem? Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální dění v tomto oboru. Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO Praha doplněna i poradenstvím specialistů, architektů či projektantů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi.


veletrh

Dřevostavby v oblibě

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů jakožto rodinné, ale i bytové domy nebo například penziony nebo školky. Z celkového počtu 18 287 postavených rodinných domů za rok 2018 v České republice se dřevostavby podílely číslem 2945 staveb, což činí 16, 1 % z celkového podílu. To je více než desetiprocentní nárůst oproti roku 2008. Na tento trend reaguje veletrh For Wood, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení.

Pro informace i pro radu

Všechny tyto technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje For Wood s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. Domy DNES, RD Rýmařov nebo OK Pyrus a mnoho dalších.

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě ale není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

For Wood je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími jednotlivci jsou For Pasiv a nově i For Therm. Jedná se tak o nejkomplexnější akci představující novinky, trendy a unikátní technologie týkající se trendu pasivního bydlení. Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz.

Dřevostavitel bude u toho

Na velethru For Wood nebude chybět ani Dřevostavitel. Přijďte nás navštívit do haly 5C. Pro naše čtenáře nabízíme vstupenky ZDARMA. Stáhněte si je zde.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Petra Pacáková

Vydáno dne:
21.01.2020

Photocredit: Archiv redakce

1

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE