HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Tapety na plochu zdarma ke stažení

Máte rádi dřevo? Tak si jej místo klasické obrazovky Windows dejte jako tapetu na plochu svého počítače. Připravili jsme pro vás řadu dřevěných motivů, které jsou vhodné jako pozadí na plochu a jsou zdarma. Díky jednoduché struktuře dřeva vám nebudou ikony splývat, na rozdíl od normální fotografie, na které vám mohou ikony zaniknout.


Tapeta na plochu dřevo
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Archiv redakce

Návod: Jak dostat tapety na plochu vašeho počítače?

Nejdříve si ve fotogalerii vyberte a stáhněte obrázek - tapetu, která se vám líbí.

Na počítači s operačním systémem Windows jsou pak následné kroky velmi jednoduché. Stačí, když na stažený obrázek tapety kliknete pravým tlačítkem a z menu, které se vám objeví, zvolíte možnost: „Nastavit jako pozadí plochy“. Tím se nastaví tapeta jako plocha vašeho PC.

Tapeta do mobilu

U mobilu funguje celý proces obdobně. Stačí si vybranou tapetu zdarma stáhnout - např. na SD kartu zkopírováním z počítače, pomocí USB kabelu nebo přímým stažením do mobilu. Poté přejdete do složky galerie nebo obrázky a nejdete si vámi zvolenou tapetu do mobilu. U obrázku pak nejčastěji následují tyto kroky: Další možnosti >> Nastavit jako… >> Pozadí

(pozn. Postup odpovídá operačnímu systému Android, na vašem telefonu se může lišit).

Jak vybrat vhodnou tapetu se vzorem dřeva?

Ve fotogalerii si můžete vybrat mezi jednoduchými a velmi konzistentními tapetami s kresbou horizontálních nebo vertikálních palubek nebo můžete sáhnout do obrázků s větším důrazem na kresbu dřeva.

Pokud mají vaše oči problém se splýváním ikon na dříve zvolených tapetách, tak si vyberte takovou, která má co nejvíce jednolitou kresbu (např. svislé nebo vodorovné palubky). Pokud se splýváním tapety a ikon problém nemáte, tak si můžete vybrat pozadí, které více vykresluje strukturu a krásu dřeva.

Která tapeta u vás vyhrála? Podělte se o názor v diskusi a pomozte dalším čtenářům s výběrem. Vždyť čím více je možností, tím je volba jedné z nich těžší.

Máte zajímavou fotku, která by šla na pozadí počítače mobilu nebo mobilu dobře použít a chtěli byste se o ni s ostatními podělit? Pošlete nám ji na adresu redakce@drevostavitel.cz a rádi ji mezi ostatní tapety přidáme.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
František Dvořák
redaktor Dřevostavitele

Vydáno dne:
02.11.2015

3 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE