HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vánoční dekorace na stůl – inspirujte se tím nejlepším

Vánoce se blíží a přípravy postupně začínají. Připravili jsme pro vás zajímavý přehled originálních nápadů pro vánoční dekorace na stůl. Mnohé z nich si můžete zkusit vytvořit i svépomocí. Věřte, že radost z vlastního výrobku budete mít o to větší.


Vánoční dekorace na stůl
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Piqsels

Vánoční výzdoba na stůl

Důležitou součástí Vánoc je samozřejmě nazdobený jídelní stůl. Na žádné slavnostní tabuli by neměla chybět vánoční dekorace na stůl, která se může lišit v adventní době a v samotný Štědrý den. V úvahu musíme vzít velikost stolu a kolik prostoru nám pro vánoční výzdobu na slavnostní tabuli zůstane. 

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Piqsels, Katrin tunc, Diario Femenino

Víme-li, že je místa méně, volíme výzdobu, která nezabírá mnoho plochy stolu, aby se nám na něj pohodlně vešel slavnostní servis. Pokud máme dostatečně velký stůl, můžeme si dovolit dekoraci, která je prostorově náročnější. Inspirujte se výzdobou pro velké i malé stoly v naší galerii, kde naleznete mnoho podnětů a nápadů k tvoření.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Irena Valaškovčáková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
11.11.2021

Photocredit: Piqsels

1

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE