HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vánoční dekorace na stůl – inspirujte se tím nejlepším

Vánoce se blíží a přípravy postupně začínají. Připravili jsme pro vás zajímavý přehled originálních nápadů pro vánoční dekorace na stůl. Mnohé z nich si můžete zkusit vytvořit i svépomocí. Věřte, že radost z vlastního výrobku budete mít o to větší.


Vánoční dekorace na stůl
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Piqsels

Vánoční výzdoba na stůl

Důležitou součástí Vánoc je samozřejmě nazdobený jídelní stůl. Na žádné slavnostní tabuli by neměla chybět vánoční dekorace na stůl, která se může lišit v adventní době a v samotný Štědrý den. V úvahu musíme vzít velikost stolu a kolik prostoru nám pro vánoční výzdobu na slavnostní tabuli zůstane. 

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Piqsels, Katrin tunc, Diario Femenino

Víme-li, že je místa méně, volíme výzdobu, která nezabírá mnoho plochy stolu, aby se nám na něj pohodlně vešel slavnostní servis. Pokud máme dostatečně velký stůl, můžeme si dovolit dekoraci, která je prostorově náročnější. Inspirujte se výzdobou pro velké i malé stoly v naší galerii, kde naleznete mnoho podnětů a nápadů k tvoření.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
11.11.2021

Photocredit: Piqsels

1

Dřevěné vánoční dárky pro muže, kteří si zaslouží pozornost

Vybíráte dárky pro muže? Nezbývá než vytáhnout pokročilejší zbraně - styl, eleganci a dřevo.

Fotogalerie: adventní věnce, inspirace a návod na výrobu

Adventní věnce jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc. Vyrobte si i vy adventní věnec podle našeho návodu.

13 tipů na originální vánoční dárky ze dřeva

Inspirujte se na letošní Vánoce dřevem. Podívejte se na 13 netradičních vánočních dárků, které si zvládnete i sami vyrobit.

Vánoční stromeček: 3 tipy, jak vybrat vánoční stromek i se stojánkem

Borovice, jedle, nebo smrk? Víte, jak vánoční stromeček vybrat a jaké existují druhy stojanů na vánoční stromek? Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší vánoční stromeček i jaké jsou barvy letošních Vánoc.

Dekorace, která je ve světě populární: DIY florárium. Přinášíme návod krok za krokem.

Seznamte se s floráriem – originálním způsobem, jak pěstovat mech či masožravky. Inspirujte se v článku a jedno si s námi rovnou vyrobte!

Vánoční dekorace: tipy, které zvládnete hravě a svépomocí

Máme pro vás 7 tipů na jednoduché vánoční tvoření ze dřeva. Mnohé nápady snadno zvládnou i děti, do jiných se mohou pustit maminky a tatínci.

Kreativní vánoční stromečky, u kterých nezdřevěníte nudou

Vánoční stromeček nemusí být pouze právě uříznutá jedlička nebo smrček.

Podzimní DIY inspirace – zkrášlete si svůj domov vlastnoručně vyrobenými dekoracemi

Podzim. Ve všech jeho barvách, se všemi možnostmi, v celé své kráse. Pusťte se svépomocí do podzimní výzdoby... Máme pro vás spousty inspirace!

Adventní kalendář je symbolem lidské otevřenosti – tipy a inspirace na jeho výrobu svépomocí

Adventní doba je před námi a s ní jsou spojené mnohé zvyklosti. Nejenom dětem připravujeme adventní kalendář, který zahrnuje překvapení na každý den, až do Štědrého večera. Inspirujte se u nás nejrůznějšími typy.

4 krásné barevné trendy letošních Vánoc. Který zvolíte vy?

I Vánoce podléhají módním trendům a letos je jich hned několik. Každému z nich vévodí jiná atraktivní barva a styl. Jaký bude ten váš?