Podzimní DIY inspirace – zkrášlete si svůj domov vlastnoručně vyrobenými dekoracemi
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Podzimní DIY inspirace – zkrášlete si svůj domov vlastnoručně vyrobenými dekoracemi

Podzim je za dveřmi a s ním konec voňavých letních dní. Namísto toho se probouzíme do sychravého rána a uleháme za chladných večerů. Přichází období mlhy, chladných vánků, ale i období barev a radosti z tvoření! Kreativita se probouzí. Inspirujte se v naší fotogalerii s mnoha nápady na podzimní dekorace do vašeho domova, které zvládnete hravě vytvořit i doma svépomocí.


Podzimní listí s kaštany
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: pxhere (CC0)

Inspirace na každém rohu

Velmi dobře známe podzimní procházky po zoraných polích, kde jsou nejzajímavějším zpestřením v dáli ležící balíky slámy. Sem tam leží i zapomenutý klas kukuřice. Dny jsou protkané slunečním svitem, který již není tak horoucí a my za mírného vánku hledíme do krajiny, která je pustá a barevná zároveň.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: pxhere (CC0), Tereza Přibylová, Sassy Hang Ups, Joni Sorsen

Listnaté koruny stromů se zbarvují a příroda mění svůj vzhled. Koruny stromů začínají být holé a hromady listí se kupí u kmenů. Podzimní plody padají ze stromu a působí drobný či výrazný hluk. Louskání ořechů, sbírání kaštanů a žaludů, sběr šípků a barevného listí! Mnohé z nás napadá, jaký zázrak přírody držíme v dlani, když hledíme na hnědý, lesklý kaštan, který jsme právě zvedli ze země. Úsměvy na tvářích těch, co točí za dlouhou stopku zbarveným javorovým listem a zadumaně přemýšlí, jestli je to vůbec možné. Červená, hnědá, žlutá, zelená. Podzim zkrátka umí vykouzlit všechny barvy.

Věnce, kytice a další barevné dekorace

Právě to jsou momenty, kdy popustíme uzdu fantazii a začneme přemýšlet, co bychom mohli se všemi těmi krásnými plody, listy a větvičkami dělat? Jaké možnosti nám nabízí podzimní rozmanitost přírody? Popusťte uzdu vlastní fantazii nebo se nechejte inspirovat v naší fotogalerii, kde naleznete různé typy věnců na dveře, dekorací na stůl či zeď, ozdob na zahradu či před vchodové dveře a mnoho dalšího. Možností, které vám nabízí podzimní přírodní materiály, jsou nekonečné!

Přejeme vám krásné tvoření a nezapomeňte se nám se svými dekoracemi pochlubit na Faceboku Dřevostavitele!


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Irena Valaškovčáková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
11.10.2021

Photocredit: pxhere (CC0)

0

Mohlo by Vás zajímat: