HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Superior Dome jako největší dřevěný stadion světa

Michiganská univerzita se od roku 1991 může pyšnit jedním z největších dřevěných stadionů světa, který je domovem několika úspěšných univerzitních týmů.


Gigantická dřevěná struktura zvaná Superior Dome, která byla po svém otevřená v roce 1991 vyhlášena jako největší dřevěný stadion světa, spadá pod Northern Michigan University. Stavba je hojně využívána pro nejrůznější akce od sportovních turnajů a atletiky, až po výstavy, veletrhy a přehlídky, přičemž velice oblíbená činnost, pro kterou lidi Superior Dome navštěvují, je chození. Po obvodu celého stadionu vede široký betonový chodník a právě ten je zasvěcen této populární aktivitě. Po zdolání deseti koleček váš může hřát vědomí, že jste nachodili téměř 5 kilometrů.

Líbí se vám stadion? podělte se o své dojmy v diskuzi.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
27.11.2017

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE