HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Nabízíme ekonomicky dostupné bydlení pro každou rodinu v energeticky a ekologicky šetrném domě, který je navržen podle nejmodernějších trendů. Garantujeme Vám spolehlivou statiku a dlouhou životnost certifikovaného stavebního SYSTÉMU DMK.

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.
Hornoměstská 357/25, 594 01 Velké Meziříčí

Telefon: 723885175
E-mail: info@moravskedrevostavby.cz
Web: www.moravske-drevostavby.cz/
GPS: 49.35574750,16.00792350

navigovat
4.5 z 5

Ověřené recenze firmy MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY


Firma MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Velké Meziříčí.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.V naší společnosti MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY ctíme tradiční hodnoty poctivé řemeslné práce a zároveň využíváme nejmodernější know-how v podobě certifikovaného difuzně otevřeného STAVEBNÍHO SYSTÉMU DMK. Víme, jak se dřevostavby správně navrhují a máme dokonale zvládnutou jejich výrobu i výstavbu včetně několikastupňové kontroly. Jsme přesvědčeni o tom, že DŮM S PŘÍVLASTKEM: OD NÁS reprezentuje po všech stránkách nejvýhodnější variantu Vašeho nového bydlení ve vlastním domě.


Vzorové domy MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.NAVŠTÍVIT


Vaše recenze firmy MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA