HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Nabízíme ekonomicky dostupné bydlení pro každou rodinu v energeticky a ekologicky šetrném domě, který je navržen podle nejmodernějších trendů. Garantujeme Vám spolehlivou statiku a dlouhou životnost certifikovaného stavebního SYSTÉMU DMK.

MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.

Hornoměstská 357/25, 594 01 Velké Meziříčí, CZ

Telefon: 723885175
E-mail: info@moravskedrevostavby.cz
Web: www.moravske-drevostavby.cz/
GPS: 49.35574750,16.00792350

navigovat
4.5 z 5

Zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY

Navštívili jsme domy, které postavila firma MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY a zeptali jsme se majitelů:

Tomáš s Ludmilou si postavili moderní dřevostavbu. Vlezli se do 3 milionů
Tomáš a Ludmila (oba po rozvodu) se rozhodli pro nové společné bydlení. S dřevostavbami už měli své zkušenosti, proto jejich volba dopadla právě takto. Přečtěte si rozhovor přímo s majiteli a navštivte jejich dům ve fotoprohlídce.

Honza si nechal postavit hezký bungalov 4+kk ve své rodné vesnici u Jihlavy
Prohlédněte si typový bungalov 4+kk postavený nedaleko Jihlavy. Proč se majitel, pan Honza, rozhodl pro dřevostavbu a jak jeho dům vypadá?

Rodinný dům k nastěhování za 6 měsíců
Rodinný domek v Havlíčkově Brodě byl kompletně zrealizován za neuvěřitelných šest měsíců a majitelé jsou s výsledkem nadmíru spokojení. Jak dokázali dům tak bleskurychle postavit?

Dřevostavba s duší umělce
Dřevostavba pro výjimečné lidi – jak asi vypadá? V garáži Jaguár a na zahradě jacuzzi? Vůbec ne. Přečtěte si rozhovor se skvělým a skromným umělcem, který má rád krásné věci, ctí tradice a přírodu.

Život se mění. Nebojte se postavit si znovu nový dům
Život se mění a sním i vaše požadavky na bydlení. Nebojte se postavit si znovu nový dům. Manželský pár to udělal a jsou nyní mnohem spokojenější.

Při výstavbě domu šli proti proudu. Vyplatilo se jim to?
Chystáte se stavět a každý vám radí, jak by měl váš dům vypadat? Inspirujte se při návštěvě dřevostavby, která má netradičně řešenou velkou chodbu.


Firma MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o. sídlí v obci Velké Meziříčí a nejčastěji staví dřevostavby na Vysočině.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.V naší společnosti MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY ctíme tradiční hodnoty poctivé řemeslné práce a zároveň využíváme nejmodernější know-how v podobě certifikovaného difuzně otevřeného STAVEBNÍHO SYSTÉMU DMK. Víme, jak se dřevostavby správně navrhují a máme dokonale zvládnutou jejich výrobu i výstavbu včetně několikastupňové kontroly. Jsme přesvědčeni o tom, že DŮM S PŘÍVLASTKEM: OD NÁS reprezentuje po všech stránkách nejvýhodnější variantu Vašeho nového bydlení ve vlastním domě.


Vzorové domy MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY

Kliknutím si rezervujte návštěvu ve vybraném vzorovém domě.


Reference postavených domů MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Katalog domů MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů