HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

PALIS Plzeň, spol. s.r.o.

Dřevostavby nízkoenergetické i pasivní dle individuálního zadání. Dětská hřiště, montáž do hodiny.

PALIS Plzeň, spol. s.r.o.
24 , 330 11 Kokořov

Telefon: +420377915306
E-mail: palis@palis.cz
Web: www.palis.cz
GPS: 49.83682156,13.26765041

navigovat
4.3 z 5

Ověřené recenze firmy PALIS Plzeň, spol. s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma PALIS Plzeň, spol. s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Plzeňském kraji, zejména pak v okolí obce Plzeň.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Společnost PALIS Plzeň, spol. s r.o. byla založena v roce 1991, kdy ve svém prvopočátku zaměřila svou činnost na pořez surové kulatiny. V následujícíh se oblast výroby rozšířila na výrobu plotových dílců, prvků zahradní architektury, dětských hřišť, zahradních chat a obytných domů.

Dřevo je po staletí využívaný a prověřený stavební materiál v podstatě tak starý, jako je stavba sama. Výborné tepelně - izolační vlastnosti, vynikající poměr hmotnosti vůči pevnosti, architektonicky ceněný vzhled a skutečnost, že dřevo je neustále se obnovující surovinový zdroj, ho předurčují pro použití ve stavbě a zahradě i dnes.

Moderní způsoby zpracování dřeva otevírají další možnosti k uplatnění této suroviny.
Naše společnost zpracovává kvalitní dřevní hmotu z horských a podhorských stanovišť.

Společnost PALIS Plzeň zpracovává dřevní hmotu od samotného pořezu surové kulatiny, přes frézování kruhových profilů, sušení v kondenzační a horkovzdušné sušárně až po čtyřstranné hoblování jednotlivých profilů, případně lepení konstrukčních prvků. Tato skutečnost má za následek operativní řešení individuálních zakázek.

Prvky zahradní architektury, dětská hřiště i dřevostavby vyráběné a dodávané naší společností byly oceněny na mnoha mezinárodních veletrzích.


Reference postavených domů PALIS Plzeň, spol. s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Katalog domů PALIS Plzeň, spol. s.r.o.

DP 126 TOP


VÍCE INFO
DP 154


VÍCE INFO

Vaše recenze firmy PALIS Plzeň, spol. s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA