HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸
 

Vinylová podlaha (beton)

Vyberte si vinylovou podlahu v realistickém konfigurátoru


ZOBRAZ KOMPLTENÍ SORTIMENT →Brased Stoneline Click 1061
více informací →
Tarkett Starfloor Click Ultimate 55
více informací →
Tarkett Starfloor Click Ultimate 55
více informací →

Nejvyhledávanější podlahy

Vinylová podlaha v dekoru betonu je velice populární

Vinylová podlaha (beton) je oblíbeným typem podlahy pro domácnosti, protože je velmi trvanlivá a odolná vůči poškození. Může být instalována na betonovou podlahu nebo na dřevěnou podlahu. Vinylová podlaha je dostupná ve široké škále barev, vzorů a textur, což umožňuje snadno přizpůsobit její vzhled prostoru.

Vinylová podlaha může být také snadno čištěna a udržována. Navíc je velmi cenově dostupná a může trvat velmi dlouhou dobu. Je také lehká a snadno se instaluje. Navíc, vinylová podlaha může být také zvukově izolační a dobře tepelně izolována.

Vinylová podlaha na betonu je skvělým řešením pro všechny, kteří hledají trvanlivou, odolnou a přitom esteticky příjemnou podlahu. Vinylová podlaha je velmi snadno instalovatelná a její údržba je velmi jednoduchá. Povrch vinylové podlahy se vyznačuje vysokou odolností proti mechanickému poškození, což znamená, že vinylová podlaha na betonu vydrží větší zatížení a opotřebení než například dřevěná podlaha.

Vinylová podlaha na betonu je také vysoce odolná vůči vlhkosti, což z ní činí ideální volbu pro místnosti s vyšší vlhkostí jako například koupelny nebo kuchyně. Vinylová podlaha je také obecně levnější než dřevěná podlaha, což z ní činí dobrou volbu pro rozpočtově orientované domácnosti.

Hodnocení: 5/5 (1 hlasů)

Volba parametrů vinylové podlahy

zobrazit další filtry


Podělte se o Vaše zkušenosti vinylovou podlahou:

Vinylová podlaha (beton) - výběr TOP modelů