HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

5 důvodů, proč si v únoru v Praze vybrat dřevostavbu

Přemýšlíte o kvalitní dřevostavbě? Máme pro vás jednu pozvánku. Přijďte do Prahy v únoru 2016. Přijďte se zeptat na vše, co Vás o dřevostavbách zajímá. Přijďte si vybrat dodavatele. Přijďte zjistit, jak se skutečně budete cítit v dřevostavbě. Přijďte na největší veletrh dřevěných staveb. Víme, co se bude dít.


veletrh dřevostavby 2016

Důvod 1 – Všechny kontakty na jednom místě

V jednom okamžiku a na jednom místě získáte osobní kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dodavatele izolací, oken, dveří, podlah, schodů, dřevozpracujících strojů, softwaru a veškerého potřebného nářadí.

                Kdo staví dřevostavby? Prohledat katalog firem.

Důvod 2 – Dřevo a dřevostavby, dozvíte se, jak se používají a jak vypadají

Veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření, popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství.

Stejně jako loni se můžete těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku – Salon dřevostaveb a jeho tradiční součást Mozaiku dřevostaveb. V rámci jejího programu uvidíte výběr toho nejlepšího, co v posledním roce v oblasti dřevěných staveb vzniklo.

Důvod 3 – Jednotlivé části stavby dřevostavby přehledně

Veletrh je jasně oborově členěn do jednotlivých výstavních prostor, takže získáte velmi snadnou orientaci v oblasti nabízených produktů a služeb. Přijďte se zeptat na vše, co vás v souvislosti s výstavbou dřevostavby zajímá.

Důvod 4 – Dozvíte se více, od vystavovatelů i v doprovodném programu

Pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, a srubů i roubenek, bude opět připraven atraktivní doprovodný program.  Každý výstavní den se doprovodný program dotýká nejdůležitějších témat architektury, konstrukcí, technologií, úspor energií a financí, potřebných k realizaci stavby, zhostí se ho nejvýznamnější autority oboru.

Důvod 5 – Dozvíte se, co je v oboru dřevostaveb nového a kolik stojí

Veletrh vám poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech.

 

Přijďte se poradit, jak investovat chytře! Přijďte si užít dřevostavby! Přijďte v termínu 4.-7. února 2016 na výstaviště do Prahy a vyberte si tu svoji. Více o veletrhu najdete na stránkách www.drevostavby.eu

 

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
27.12.2015

Photocredit: Dřevostavby.eu

7

Volba firmy pro stavbu dřevostavby

Jak vybrat správnou firmu je jedna z nejdůležitějších otázek, pokud jste se již rozhodli pro život v dřevostavbě.

Vybíráme topný systém

Jaký zvolit topný systém? Při volbě topného systému musíte dbát na to spoustu kritérií a která to jsou se dozvíte zde.

Krov: Kritéria pro jeho výběr

Povíme si tři základní kritéria, podle kterých lze volit mezi jednotlivými systémy krovů.

Jak vybrat firmu, aby stavba domu nebyla noční můrou?

Jak vybrat firmu, aby stavba domu nebyla noční můrou? Poradíme

CHYBA: Cena dřevostavby na prvním místě!

Při koupi dřevostavby bývá cena jedním z hlavních rozhodujících faktorů

Kdo vám v Brně postaví dřevostavbu

Kdo vám v Brně dřevostavbu postaví? Jaké zajímavé dřevostavby v Brně najdete?