HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Hlasujte pro nejkrásnější kamna, krb či sporák v anketě Zlatý plamen

Anketa Zlatý plamen je soutěž o nejlepší stavbu kamen, sporáku či krbu, kterou pro příznivce těchto tradičních topidel připravili kamnáři. Cech kamnářů chce touto zajímavou formou podpořit krásné tradiční řemeslo a rozšířit povědomí o kamnářských mistrech, které má ve svých řadách.


Hlasujte pro nejkrásnější kamna, krb či sporák v anketě Zlatý plamen

Anketa s tradicí

Poprvé se členové Cechu kamnářů takto zajímali o názory svých zákazníků už v roce 2012 a s narůstající poptávkou po kvalitním kamnářském řemesle se rozhodli, že od letošního roku budou představovat svá díla v této soutěži už každoročně. Zlatý plamen má nově přehledné webové stránky (www.zlatyplamen.cz), kde jsou všechny kamnářské práce přihlášené do soutěže veřejně prezentovány.

Hlasujte do konce září

Pro hlasování je soutěž otevřena už nyní a vybírat ty nejkrásnější kamnářské stavby můžete až do konce září. Vítězné projekty budou vybrány na Sněmu Cechu kamnářů ČR v říjnu 2020, kde budou vylosováni také šťastlivci z řad hlasujících. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách Cechu kamnářů.

Jednotlivá díla jsou prezentována v těchto kategoriích:

  • Kamna
  • Krby
  • Sporáky
  • Speciální topidla

Přejeme soutěžícím hodně štěstí!

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
12.09.2020

Photocredit: Zlatý plamen

3

Hypokaustní systém – vrchol kamnářského umění

Hodí se do dřevostaveb a jak vlastně funguje? Dozvíte se i na co si dát pozor

Krbová kamna, jak vybrat ta správná

Na co si při výběru krbových kamen dát pozor a jak se nespálit

Krbová kamna, nebo krbové vložky? Topíme dřevem

Přemýšlíte o tom, zda si budete topit nebo přitápět dřevem?

Krbová kamna litinová, nebo kachlová?

Jaké vlastnosti mají litinová a kachlová krbová kamna. Čtěte zde

Kanadská krbová kamna: Výhody, nevýhody, výrobci

Jaké jsou výhody a nevýhody krbových kamen? Dozvíte se zde.

Akumulační krbová kamna na dřevo: Jak fungují a kdy se vám vyplatí?

Akumulační krbová kamna na dřevo méně protopí a nemusíte tak často přikládat. Jaké mají výhody a nevýhody a kde jsou vhodnější než přímotopy?

Jak správně topit v krbových kamnech a krbech

Topení v krbu či kamnech není jen způsob, jakým doma vykouzlit romantickou atmosféru, ale i příjemné teplo. Víte ale, jak správně topit?