HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Hlasujte pro nejkrásnější kamna, krb či sporák v anketě Zlatý plamen

Anketa Zlatý plamen je soutěž o nejlepší stavbu kamen, sporáku či krbu, kterou pro příznivce těchto tradičních topidel připravili kamnáři. Cech kamnářů chce touto zajímavou formou podpořit krásné tradiční řemeslo a rozšířit povědomí o kamnářských mistrech, které má ve svých řadách.


Hlasujte pro nejkrásnější kamna, krb či sporák v anketě Zlatý plamen

Anketa s tradicí

Poprvé se členové Cechu kamnářů takto zajímali o názory svých zákazníků už v roce 2012 a s narůstající poptávkou po kvalitním kamnářském řemesle se rozhodli, že od letošního roku budou představovat svá díla v této soutěži už každoročně. Zlatý plamen má nově přehledné webové stránky (www.zlatyplamen.cz), kde jsou všechny kamnářské práce přihlášené do soutěže veřejně prezentovány.

Hlasujte do konce září

Pro hlasování je soutěž otevřena už nyní a vybírat ty nejkrásnější kamnářské stavby můžete až do konce září. Vítězné projekty budou vybrány na Sněmu Cechu kamnářů ČR v říjnu 2020, kde budou vylosováni také šťastlivci z řad hlasujících. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách Cechu kamnářů.

Jednotlivá díla jsou prezentována v těchto kategoriích:

  • Kamna
  • Krby
  • Sporáky
  • Speciální topidla

Přejeme soutěžícím hodně štěstí!

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Barbora Matušková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
12.09.2020

Photocredit: Zlatý plamen

3 -1

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE